Balıkesir Merhaba Gazetesi

Serginin son günü

Serginin son günü
24 Nisan 2015 - 0:02

Genel

Balıkesir Güzel Sanatlar Derneği, Turizm Haftası nedeniyle karma sergi açtı. Derneğin 14 üyesinin 55 çalışmasıyla Devrim Erbil Çağdaş Sanatlar Müzesi Sergi Salonu’nda açılan serginin ise bugün son günü.

Karesi Belediyesi Başkan yardımcısı Yusuf Hocaoğlu ,  Kültür ve Turizm şube  müdürleri İlkay Karaağaç, Abdullah Poyrazlı  ve  Mahmut Demir’in katılımıyla  yapılan  açılıştan sonra konuşan, Güzel Sanatlar Dernek Başkanı Rafet Topalak, dernek olarak turizm haftası kutlamalarında olmaktan ve  aynı anda Dünya Sanat günü için  yapmış oldukları sergiden , mutluluk duyduklarını  dile getirdi.

Güzel Sanatlar Derneği üyelerinin, dernek binalarında dönüşümlü olarak  ’Yaratıcı yazarlık ve Özellik kursları’ verdiği açıklanırken, çocuk kursiyerlerin  Resim ve Yazın olarak çok başarılı  olduklarını belirten  BGSD üyeleri,  Aile terapistlerinin yönlendirmesiyle  kurs gören iki çocuk kursiyerin ise sanat ile terapi olduklarını  ve ciddi  başarılarının da, aile terapistleri tarafından  gözlemlendiğini ifade edildi. HABER MERKEZİ

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.