İlçe HaberleriSiyaset

Serkan Sarı ve Serkan Sak Gözleme Yaptı

Balıkesir CHP Milletvekili Serkan Sarı ve Sındırgı Belediye Başkanı Serkan Sak, Işıklar Mahallesi'nde düzenlenen Hıdırellez etkinliklerine katıldı. Sarı ve Sak birlikte gözleme yaptı.

Serkan Sarı ve Serkan Sak Gözleme Yaptı

Serkan Sari Ve Serkan Sak Gozleme Yapti 2

Teyzeleri Görünce Dayanamadılar

Balıkesir CHP Milletvekili Serkan Sarı ve Sındırgı Belediye Başkanı Serkan Sak, Sındırgı’nın Işıklar Mahallesi’nde gerçekleşen Hıdırellez etkinliğine katıldılar. Geleneksel Hıdırellez kutlamalarına katılan Milletvekili Sarı ve  Başkan Sak, Hıdırellez kapsamında yapılan etkinliklere katıldılar. Etkinlik sırasında gözleme yapan teyzeleri gören Sarı ve Sak kolları sıvadı. İkili birlikte gözleme yaptı.

Serkan Sari Ve Serkan Sak Gozleme Yapti 1

“Bu özel günü coşkuyla kutladık”

Milletvekili Sarı ise, vatandaşlarla bir araya gelerek Hıdırellez coşkusunu paylaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek, “Bugün de Işıklar Mahallesi’nde Hıdırellez heyecanını paylaştık. Vatandaşlarımızla bir araya gelerek bu özel günü coşkuyla kutladık. Birlik ve beraberlik içinde nice Hıdırellezlere ulaşmayı diliyorum” şeklinde konuştu.

Serkan Sari Ve Serkan Sak Gozleme Yapti 3

“Işıklarlı hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz”

Başkan Sak, yapılan etkinliklere katılarak mahalle sakinleriyle bir araya gelmenin önemine vurgu yaparak, “Işıklar Mahallesi’nde düzenlenen Hıdırellez Hayrı’na katılarak mahalle sakinlerimizle bir araya geldik. Bizlere ikramda bulunan ve misafirperverlikleriyle içimizi ısıtan Işıklarlı hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz. Bu birlikteliklerimizle birlikte, mahalle kültürümüzü yaşatmaya ve birbirimize destek olmaya devam edeceğiz” dedi.

Haber: Bülten

Sındırgı’ya Yeni Terminal Geliyor

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu