Balıkesir Merhaba Gazetesi

Sevgi Evleri’nde Kalan Çocukların Karne Hediyeleri Milletvekili Çelik’ten

Sevgi Evleri’nde Kalan Çocukların Karne Hediyeleri Milletvekili Çelik’ten
24 Ocak 2022 - 11:31

Sevgi Evleri’nde Kalan Çocukların Karne Hediyeleri Milletvekili Çelik’ten

 

Sevgi Evleri’nde kalan öğrenciler ile bir araya gelen AK Parti Milletvekili Av. Adil Çelik, karnelerini alan öğrencileri konuk etti.

 

 

BİRLİKTE EĞLENDİLER

Eğitimde ilk yarıyılın cuma günü tamamlanması nedeniyle öğrencilere karne hediyesi olarak düzenlenen etkinlikte; Çelik ve öğrenciler birlikte yemek yedikten sonra, masa tenisi ve bowling oynadılar. Çelik, Avrupa 14 yaş kategorisinde kort tenisinde üçüncü olan Arda Çokcoşkun ile bir maç yaptı. Ayrıca, diğer çocukların kendisi ile oyun oynama isteklerini de geri çevirmedi. Günün sonunda gönüllerince eğlenen çocuklar ve Milletvekili Çelik hatıra fotoğrafı çektirdiler.

 

ÇOCUKLARIMIZ KİMSESİZ DEĞİLLER, BİZ VARIZ.

Etkinlikten dolayı çok mutlu olduğunu belirten Milletvekili Çelik: “Öncelikle; bir arada olmaktan büyük mutluluk duyduğum birbirinden değerli evlatlarımıza, kurum yetkililerine, ayrıca daha önce bu yurtlarda yetişen ve evlatlarımızı hiç yalnız bırakmayan Müge Zengin, Ali Çalık, Münir Gerikoğlu kardeşlerimiz ile 10 Burda AVM yetkililerine teşekkür ediyorum, çocuklarımız kimsesiz değiller, biz varız” dedi.

BİZLER HER DAİM EVLATLARIMIZIN YANINDA OLACAĞIZ

Çelik: “Karne sevinci yaşayan çocuklarımızın mutluluklarına ortak olduk, sohbet ettik, oyun oynadık, birlikte çok güzel vakit geçirdik. Her bir çocuğumuza sağlıklı, başarılı ve mutluluk dolu bir hayat diliyorum, bizler her daim evlatlarımızın yanında olacağız” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.