Balıkesir Merhaba Gazetesi

Sevgi Evlerinde Kalan Evlatlarımızın Hafta Sonu Piknik Keyfi

Sevgi Evlerinde Kalan Evlatlarımızın Hafta Sonu Piknik Keyfi
02 Haziran 2022 - 14:40

Sevgi Evlerinde Kalan Evlatlarımızın Hafta Sonu Piknik Keyfi

AK Parti Balıkesir Milletvekili Av.Adil Çelik, Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, Balıkesir Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hatice DOST, MÜSİAD Balıkesir Başkanı Erdem ÖZER, Balıkesir Adliyesi’nden misafirler, Sevgi Evleri kurum yetkilileri ve sevgi evlerinde kalan çocuklar hafta sonunda güzel havayı fırsat bilip piknikte buluştular.

 

ÇEŞİTLİ OYUNLARLA EĞLENDİLER, VOLEYBOL OYNADILAR

Yüz boyama, sandalye kapmaca, voleybol gibi çeşitli oyun ve sporlarla eğlenceli vakit geçiren çocuklar ve misafirler gönüllerince eğlendi.

BAHARIN GELİŞİNİ FIRSATA ÇEVİRDİK

Milletvekili Çelik: “Baharın gelişiyle birlikte, bu güzel havaları fırsat bilip evlatlarımızla piknik yapalım, birlikte güzel vakit geçirelim istedik. Bugün bu güzel etkinlik vesilesiyle, Altıeylül Belediye Başkanımız Hasan Avcı, İl Müdürümüz Hatice Dost, MÜSİAD Balıkesir Başkanı Erdem ÖZER, Sevgi Evleri kurum yetkililerimiz, daha önce bu yurtlarda yetişen ve evlatlarımızın her zaman yanlarında olan Müge Zengin, Ali Çalık, Münir Gerikoğlu kardeşlerimiz, Balıkesir Adliyesi’nden misafirlerimiz ve birbirinden kıymetli çocuklarımızla birlikteyiz” dedi.

EVLATLARIMIZLA BİRLİKTE OLMAK BİZLERİ HER ZAMAN MUTLU EDİYOR

Çelik: “Sevgi evlerimizde kalan çocuklarımızla fırsat buldukça, çeşitli etkinliklerle bir araya geliyor, yüzlerindeki tebessüme, gönüllerindeki mutluluğa ortak olmaya çalışıyoruz, evlatlarımızla birlikte olmak bizleri her zaman mutlu ediyor” dedi.

EVLATLARIMIZ KANATLARIMIZ ALTINDA

Çelik: “Bizler her daim evlatlarımızın yanında olacağız, bugünün gerçekleştirilmesinde emeği olan, maddi-manevi desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum. Her biri birer pırlanta olan bu çocuklar, bizim çocuklarımız ve her bir evladımız kanatlarımız altındadır. Bu vesileyle; tüm misafirlerimize etkinliğe katılımları için teşekkür ediyor, tüm yetkililerimize başarılar ve kolaylıklar diliyor, Allah(c.c.)’tan tüm evlatlarımıza hayırlı, sağlıklı ve uzun bir ömür niyaz ediyorum” dedi.

DEĞERLİ MİLLETVEKİLİMİZE VE MİSAFİRLERİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Balıkesir Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hatice DOST: “Bizler de, değerli Milletvekilimize ve misafirlerimize her daim destekleri, ilgileri ve hassasiyetleri için teşekkür ediyoruz. Her yıl çeşitli vesilelerle bir araya gelinen ve geleneksel hale gelen bu buluşmalara vesile olduğu için Sayın Milletvekilimize ayrıca teşekkür ediyorum. Çocuklarımız doya doya eğlendi ve çok güzel vakit geçirdiler. Bu çocuklarımızı hayata hazırlamak ve ülkesine faydalı, hayırlı bireyler olmalarını sağlamak için çalışıyoruz. Sahip çıkan, yalnız bırakmayan ve maddi katkı sağlayan herkese evlatlarımız adına çok teşekkür ediyorum” dedi.

GÜNÜN SONUNDA AİLE FOTOĞRAFI ÇEKİLDİLER

Gün boyu eğlenen çocuklar ve etkinliğe katılım sağlayan misafirler, piknik programının sonunda aile fotoğrafı çekilerek günü noktaladı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.