Balıkesir Son Dakika HaberleriGündem

Silah Ticaretine 3 İlçede Eş Zamanlı Darbe

Balıkesir'de Emniyet Müdürlüğü'nün Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Suçlarla Mücadele (KOM) birimleri tarafından silah ticareti suçuna yönelik yapılan çalışmalar üzerine operasyon gerçekleştirildi.

Silah Ticaretine 3 İlçede Eş Zamanlı Darbe

Silah Ticaretine 3 Ilcede Es Zamanli Darbe 1

3 İlçeye Operasyon

Balıkesir’de Emniyet Müdürlüğü’nün Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Suçlarla Mücadele (KOM) birimleri tarafından silah ticareti suçuna yönelik yapılan çalışmalar üzerine operasyon gerçekleştirildi. Balıkesir’in Karesi, Bandırma ve Edremit ilçelerinde eş zamanlı olarak düzenlenen operasyonlar sonucunda çok sayıda silah ve mühimmat ele geçirildi.

Bir Çok Silah ve Mühimmat Ele Geçti

Operasyon kapsamında, 1 adet 9 mm çapında tabanca, 2 adet şarjör, 1 adet 9 mm çaplı otomatik tabanca ve şarjörü, 1 adet 9 mm tabanca ve şarjörü, 1 adet 7,65 mm çaplı tabanca ve şarjör, 1 adet 7,65 seri atış yapan tabanca ve şarjör, 1.014 adet 9 mm tabanca fişeği, 8 adet 7,65 mm tabanca fişeği, 2 adet silah gövdesi, 9 adet şarjör parçası, 2 adet ruhsatsız av tüfeği, 4 adet şarjör yayı, 2 adet tabanca namlusu, 1 adet tabanca kabzesi, 5 adet sürgü kapağı ve 1 adet Polis Yeleği ile Şapkası ele geçirildi.

10 Şüpheli Gözaltına Alındı

Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, soruşturma kapsamında 10 şüpheli hakkında detaylı tahkikat başlatıldığını açıkladı. Operasyonun, bölgedeki silah ticaretine yönelik önemli bir adım olduğu belirtilirken, kamu güvenliği adına yapılan çalışmaların kararlılıkla sürdürüleceği vurgulandı.

Haber: Bülten

10 Bin TL Suç Geliri İle 2 Gözaltı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu