Balıkesir Merhaba Gazetesi

Şıldak Ailesinin Gurur Günü

Şıldak Ailesinin Gurur Günü
29 Haziran 2022 - 15:11

Şıldak Ailesinin Gurur Günü

 

Vali Şıldak Oğlunun Mezuniyet Törenine Katıldı. TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi mezunlarını verdi. Mezunlar arasında Balıkesir Valisi Hasan Şıldak’ın oğlu İhsan Şıldak’ta yer aldı.

 

 

Vali Hasan Şıldak ve eğitimci eşi Fatma Nur Şıldak, biricik oğulları İhsan’ın mezuniyet sevincini kızları Meryem’le birlikte ailece kutladı. Balıkesir Valisi Hasan Şıldak ise mutluluğunu sosyal medyadan, “Heyecan ve mutluluğumuz devam ediyor. Sevgili Oğlumuz İhsan’ın üniversite mezuniyet törenindeydik” diyerek paylaştı.

Gurur Dolu Mezuniyet

2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Mezuniyet Törenin fotoğrafları TOBB ETÜ’nün sosyal medya hesaplarından paylaşılırken paylaşılan mesajda, “2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Mezuniyet Törenimizin ikinci oturumundan birkaç kare. Her biriyle gurur duyduğumuz mezunlarımıza hayallerine ulaşacakları mutluluk ve başarı dolu bir gelecek diliyoruz ”denildi. Mezuniyet törenine TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, eski meclis başkanı ve adalet Bakanı Cemil Çiçek’te katılım sağladı.

Öte yandan TOBB ETÜ Rektörü Prof. Dr. Yusuf Sarınay mezunlara verdiği mesajında mezunların üniversite hayatlarının bir yılını tam zamanlı çalışarak geçirdiğini belirterek “1 yıllık iş tecrübesi yani büyük bir avantaj ile mezun oluyorsunuz. İnanıyorum ki; bundan sonraki süreçte sizler de, gerek Türkiye’de gerekse dünyanın dört bir yanında, farklı alan, görev ve pozisyonlarda büyük başarılara imza atan mezunlarımız arasına katılacak, başarı hikâyelerinizle bizlere, ailelerinize ve ülkemize gurur ve mutluluk yaşatmaya devam edeceksiniz” diye konuştu.Haber: Nursima Akyürek

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.