Balıkesir Merhaba Gazetesi

Sındırgı Kırsalındaki Öğrencilere Bilgisayar Desteği

Sındırgı Kırsalındaki Öğrencilere Bilgisayar Desteği
04 Ocak 2021 - 11:45

Sındırgı Kırsalındaki Öğrencilere Bilgisayar Desteği

Sındırgı Kırsalındaki Öğrencilere Bilgisayar Desteği. Sındırgı Belediyesi öncülüğünde başlatılan kampanya ile hayırsever vatandaşlar ile ihtiyaç sahibi öğrenciler buluşturuluyor.

HER NOKTAYA DESTEK

Sındırgı Belediyesi tarafından kovid-19 salgını sebebi ile uzaktan eğitim alan öğrenciler için eğitime destek seferberliği sürüyor. Sındırgı Belediyesi tarafından yapılan açıklamaya göre merkez mahallelerden kırsaldaki mahallelere kadar tüm ilçede İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından tespit edilen öğrencilerin talep ve ihtiyaçları karşılandığı belirtildi.

KARACALAR DA ÖĞRENCİLERE TESLİM EDİLDİ

İlçe Belediye Başkanı Ekrem Yavaş son olarak eğitime destek çalışmaları kapsamında ilçedeki hayırsever vatandaşlar tarafından bağışlanan dört laptop Sındırgı Belediye Başkan Yardımcısı Çağatay Çavdar, Kültür ve Sosyal İşer Müdürü Salih Durak ve Karacalar Mahalle Muhtarı Arif Anar tarafından Sındırgı merkezine uzak mahallelerinden biri olan Karacalar kırsal mahallesindeki ihtiyaç sahibi öğrencilere teslim ediliği açıklandı. Başkan Ekrem Yavaş konu ile ilgili olarak, “Yardımda bulunmak isteyen vatandaşlarımız belediyemiz Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ile konu ile ilgili olarak iletişime geçebilirler. Öğrencilerimize bilgisayarları hayırlı olsun.” dedi.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.