Eğitimİlçe Haberleri

Sındırgı’da Başarı Kahvaltısı

Sındırgı Belediye Başkanı Serkan Sak ve Sındırgı Kaymakamı Didem Dinç, Lise Geçiş Sınavı'nda (LGS) dereceye giren öğrenciler için özel bir kahvaltı düzenledi.

Sındırgı’da Başarı Kahvaltısı

Sindirgida Basari Kahvaltisi 1
Sındırgı’Da Başarı Kahvaltısı

“Başarılarının devamını diliyoruz”

Başkan Sak, Kaymakam Dinç Özay, Başkan Yardımcısı İsmail Sönmez ve Milli Eğitim Müdürü Muzaffer Çakır ile birlikte gerçekleştirilen etkinlikte, başarılı öğrencileri tebrik etti. Kahvaltıda öğrencilerle bir araya gelen Sak, yaptığı açıklamada, “LGS’de dereceye giren evlatlarımızı ve ailelerini tebrik ediyoruz. Öğrencilerimizin gösterdiği emek ve gayretleri takdirle karşılıyor, başarılarının devamını diliyoruz. Ayrıca bu başarıda emeği geçen öğretmenlerimize de şükranlarımızı sunuyoruz.” şeklinde konuştu.

Sindirgida Basari Kahvaltisi 2
Sındırgı’Da Başarı Kahvaltısı

“Bu başarı bizi gururlandırıyor”

Kaymakam Didem Dinç Özay ise yaptığı konuşmada, “Öncelikle başarılı öğrencilerimizi ve onların destekçisi olan ailelerini tebrik ediyorum. Sındırgı’da eğitim ve öğretim adına gösterilen bu başarı bizi gururlandırıyor. İlçemizdeki gençlerimizin bu tür başarıları, bizleri daha da motive ediyor ve geleceğe umutla bakmamızı sağlıyor. Bu başarıların devamını diliyor, öğrencilerimize bundan sonraki hayatlarında başarılar diliyorum.” şeklinde ifadelerde bulundu.

Sindirgida Basari Kahvaltisi 3
Kitap Hediye Edildi

Haber: Bülten

Kadın Zeytin Üreticileri Artık Sertifikalı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu