Balıkesir Merhaba Gazetesi

Sındırgı’da Başbakan’a sevgi seli

Sındırgı’da Başbakan’a sevgi seli
02 Aralık 2014 - 0:01

Genel

Sındırgı Belediye Başkanı Erkem Yavaş, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun da katıldığı il kongresine Sındırgılıların oluşturduğu konvoyla gitti.

Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun da katıldığı Balıkesir Ak Parti İ Teşkilatının 5. Olağan Kongresi Kurtdereli  Spor Salonunda yapıldı. Kongreye Sındırgı halkı yoğun ilgi gösterdi. Soğuk ve yağmurlu havaya aldırmayan vatandaşlar, Belediye önünde toplandı. Kongreye gitmeyi hazırlanan vatandaşları, Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş karşıladı. Başkan Yavaş, kongreye katılanlara rozet taktı.

YAVAŞ, BAKANLARLA GÖRÜŞTÜ

Balıkesir’de yağmur altında Belediye Meclis Üyeleriyle birlikte mehteran gösterisini izleyen Başkan Yavaş, daha sonra Kurtdereli spor salonundaki yerini aldı. Yavaş, kongrede Başbakan Ahmet Davutoğlu başta olmak üzere Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Ulaştırma Bakanı Lütfü Elman, Teşkilat Başkanı Süleyman Soylu, milletvekilleri Cemal Öztaylan, Tülay Babuşçu, Ali Aydınoğlu ve Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’la görüştü.

DAVUTOĞLU MEMNUNDU

Kongrede oyunu kullanan Başkan Yavaş, Dinçer Orkan’a il başkanlığının hayırlı olmasını temenni etti. Yavaş, Kuvayi Milliye Meydanındaki mitinge de katıldı. Başbakan Davutoğlu’nun Balıkesir’den memnun ayrıldığını belirten Belediye Başkanı Ekrem Yavaş, Başbakan Davutoğlu’nun  toplu açılışını yaptığı 29 ildeki  114 eserin toplam maliyetinin 2 milyar 630 milyon TL. olduğunu belirtti.  HABER MERKEZİ

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.