Balıkesir Merhaba Gazetesi

Sındırgı’da Eğlence Hız Kesmiyor

Sındırgı’da Eğlence Hız Kesmiyor
27 Mayıs 2022 - 16:16

Sındırgı’da Eğlence Hız Kesmiyor

 

Sındırgı Belediyesi yaza festival ve eğlenceli etkinliklerle giriyor. Geçtiğimiz hafta ‘Akıncılar Toyu Uluslararası Atlı Okçuluk Yarışması’ ile ilçede renkli görüntüler ortaya çıkmıştı. Sındırgı Belediyesi bu hafta ise Kamp Karavan Festivali düzenledi.

 

Kahkaha Garantili Etkinlikler Sizi Bekliyor

Sındırgı Belediyesi hazırladığı festivallle, Balıkesir’de hafta sonunu eğlenerek geçirmek isteyenler için bir fırsat daha yaratıyor.  27 Mayıs Cuma günü başlayan festivalde çok sayıda etkinlik yer alıyor. Etkinliklerde katılımcılar ve ilçe sakinlerinin eğlenebileceği doğa yürüyüşü, halat çekme yarışması kaşıkta yumurta taşıma gibi faaliyetler de yer alıyor.

 

Spor, Meditasyon Yağlı Güreş ve Dahası

Ayrıca, voleybol turnuvaları, yoga ve meditasyon, at safarisi gibi herkesin katılım sağlayacağı etkinlikler de yer alıyor. Dahası, Sındırgı Belediyesi Güreş Takımı da gösteriler sunacak. Festivalde eğlence fırtınası yalnız bunlarla da sınırlı değil.

Canlı Performans, Danslar ve Müzik Konseri

Ayrıca, Cumartesi saat 17.00’de Dj Kadir Karakaş’ın canlı performansı ile izleyenler müzik ile coşacak. Canlı performansın hemen ardından ise Meltem Arkadaş ile zumba dansı yapacak. Son olarak ta Festival Kutsal Sütoğlu konseri ile final yapacak. Yurt içi ve yurt dışından 500’ün üstünde karavancının katılacağı Etkinlikler için tüm hazırlıklar Sındırgı Belediyesi tarafından özenle yapılmış durumda.

Ekrem Yavaş “Sosyal Faaliyetlerde Önemli Hizmet”

Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş, “hafta sonunu eğlenerek, doğal yollarla ve doğal şartlarda dinlenerek geçirmek isteyen herkesi, birçok değer ile bezeli doğal şehir Sındırgı’ya davet ediyorum. Biz sadece vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştıran hizmetlere imza atmakla yetinmiyoruz. Aynı zamanda insanların mutlu bir şekilde zaman geçirmesi içinde çaba sarf ediyoruz. Ve bu tip etkinliklerin sonucunda yaptığımız işin ne kadar doğru olduğunu insanlarımızın gözlerinde ve mutluluğunda görüyoruz” dedi.

İşte Festival Programı

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.