Balıkesir Merhaba Gazetesi

Sındırgı’da Kovid-19 Mücadelesinde Büyük Başarı

Sındırgı’da Kovid-19 Mücadelesinde Büyük Başarı
21 Ocak 2021 - 12:44

Sındırgı’da Kovid-19 Mücadelesinde Büyük Başarı

 

Sındırgı İlçesi’nde HES Kodu uygulamasından ulaşılabilen ilçe salgın durumu haritasından kırmızı renk ile belirlenen risk bölgelerinin kalmaması dikkat çekti.

KOVİD-19 HARİTASI TEMİZ GÖRÜNÜYOR

Sındırgı İlçesi’nde HES Kodu uygulamasından ulaşılabilen ilçe salgın durumu haritasından kırmızı renk ile belirlenen risk bölgelerinin kalmaması dikkat çekti. Kovid-19 salgını ile mücadelede uygulanan tedbirlere riayet edilmesi sayesinde büyük ölçüde salgından temizlenen ilçede bazı mahallelerde salgının başladığı Mart ayından bu yana hiç vaka görülmemesi dikkat çekti.

“HİÇ MAHELLE KARANTİNASI OLMADI “

Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş Sındırgılıların kovid-19 ile mücadelesinde gösterdiği başarıyı tebrik etti. Başkan Yavaş başarının tedbirlere uymaktan geçtiğini vurgulayarak şunları kaydetti: “Doğal Şehir Sındırgımız tedbirler sayesinde şükürler olsun koronavirüsten temizleniyor. Halkımızı kutluyorum. Biraz daha sabır gösterelim, bu günlerin sona ermesine çok az kaldı buna inanıyorum. İlçemizde şimdiye kadar hiç mahalle karantinası olmadı. Bayraklı, Bulak, Bükrecik, Çamalanı ,Çılbırcı, Dedeler, Devletlibaba, Gözören, Yaylacık mahallelerinde hiç vakaya rastlanmadı, tebrikler. Rabbim hepimize sağlık afiyet versin ”

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.