Etkinlikİlçe Haberleri

Sındırgılı Çocuklar Şenlik Düzenledi

Sındırgı ilçesinde bulunan Metem Anaokulu öğrencileri, renkli ve neşeli bir etkinliğe imza attı. Okulun bahçesinde düzenlenen Çocuk Şenliği, öğrencilerin hazırladığı gösterilerle büyük ilgi gördü.

Sındırgılı Çocuklar Şenlik Düzenledi

Sindirgili Cocuklar Senlik Duzenledi
Sındırgılı Çocuklar Şenlik Düzenledi

Yöresel Renklerle Dolu Gösteriler

Öğrenciler, şenlik için özenle hazırladıkları gösterileri büyük bir heyecanla sergiledi. Yöresel kıyafetlerle donanarak sahneye çıkan minikler, halk oyunları gösterisiyle izleyicilerin karşına çıktı. Geleneksel müzik eşliğinde sergilenen gösteri, izleyicilerden büyük alkış aldı. Sındırgı Belediye Başkanı Serkan Sak, Sındırgı Kaymakamı Didem Dinç Özay ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Muzaffer Çakır şenliğe katıldı. Protokol üyeleri, öğrencilerin gösterilerini ilgiyle izledi.

Sindirgili Cocuklar Senlik Duzenledi 1

Başkan Sak’tan Teşekkür

Şenliğe katılanlar arasında yer alan Sındırgı Belediye Başkanı Serkan Sak, öğrencilerin hazırladığı etkinlik için memnuniyetini dile getirdi. Başkan Sak, “Sındırgı Metem Anaokulu öğrencilerinin hazırlamış olduğu Çocuk Şenliği’ne katılım sağladık. Öğrencilerin gösterilerini izleyip bugünün anısına onlara küçük hatıra bıraktık. Bu güzel gösteride emeği geçen tüm öğretmenlerimize teşekkür ederiz.” açıklamasında bulundu.

Sindirgili Cocuklar Senlik Duzenledi 2

Haber: Bülten

Serkan Sak Yeni Kararı Sındırgı’ya Sordu

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu