Balıkesir Merhaba Gazetesi

SINDIRGI’NIN DUVARLARI RENKLENECEK

SINDIRGI’NIN DUVARLARI RENKLENECEK
14 Kasım 2020 - 14:24

Sındırgı Belediyesi İlçe’de ki bazı binaların duvarlarında renklendirme çalışmaları yapmak için Yeditepe Üniversitesi Güzel sanatlar Fakültesi ile görüşmelere başladı.

 

 

Yeditepe Üniversitesi ile Toplantı Yapıldı

 

Sındırgı Belediyesi İlçe’de ki bazı binaların duvarlarında renklendirme çalışamaları yapmak için Yeditepe Üniversitesi Güzel sanatlar Fakültesi ile görüşmelere başladı. İlçedeki boş duvarlara ilçenin değerlerini içeren sanatsal resimlerin yapılmasına yönelik alınana karar ile ilgili Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Üyesi Merve Caskurlu ve öğrencileri ile bir toplantı gerçekleştirdi.

 

Neler Yapılacağına Dair Görüşüldü

 

Sındırgı’nın değerlerini içeren sanatsal resimlerin yapılmasına yönelik çalışmanın ele alındığı toplantıda Güzel Sanatlar Fakültesi ekibine alınan karardan bahsedilerek konu ile ilgili ne gibi ve nasıl çalışmalar yapılacağına ilişkin bilgi alındı. Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş verilen bilgiler için Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Üyesi Merve Caskurlu ve öğrencilerine teşekkür ederek, sanat ile renklendirilecek duvarların Sındırgı’ya çok yakışacağını söyledi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.