Balıkesir Merhaba Gazetesi

Sındırgı’ya uluslararası davet

Sındırgı’ya uluslararası davet
26 Mayıs 2015 - 0:09

Genel

 

Geçtiğimiz günlerde Konya Kent 2015 Fuarına katılan Sındırgı Belediyesi, fuarın gözde standlarından birini açtı. Sındırgı Belediyesi standına ziyaretçilerin yoğun ilgisi olurken, Sındırgı Belediyesi Konya Kent 2015 Fuarı’ndaki ilgi çekici standı ile, önümüzdeki günlerde Rusya’da düzenlenecek olan fuara davet edildi.
Sındırgı Belediyesi geçtiğimiz günlerde Konya’da düzenlenen Konya Kent 2015 Fuarı’na katılarak ilçenin tanıtımı amacıyla stand açtı. Fuarı ziyaret eden ve Rusya’nın Moskova şehrinde Fuar Organizasyonlarını üstlenen Tamerlan Nurali standı ilgiyle inceledi. Sındırgı Belediyesini 10-13 Eylül tarihleri arasında yapılacak olan fuara da davet eden Nurali, Yağcıbedir halılarının kendi kültürlerine çok benzediğini ifade ederek, Rusya’nın Moskova şehrinde düzenlenecek olan fuarda Sındırgı Belediyesi’nin katılımını rica etti.
İpek Yolu. Halı ve Tekstil Sanayi Uluslararası fuarının RF Moskova Ticaret Odası, RF Sanayi ve Ticaret Bakanlığı destekleriyle düzenlendiği ve 10-13 Eylül 2015 tarihlerinde arasında Moskova’da gerçekleştirileceği belirtildi. HABER MERKEZİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.