Balıkesir Merhaba Gazetesi

SINIFIM YAŞAM ALANIM

SINIFIM YAŞAM ALANIM
12 Mayıs 2015 - 0:02

Genel

Kepsut Anaokulu’nda ‘Sınıfım yaşam alanım’ isimli projenin açılışı gerçekleştirildi. Güney Marmara Kalkınma Ajansı tarafından gerçekleştirilen projenin açılış töreni öncesinde Kepsut Anaokulu Öğretmen ve öğrencileri tarafından hazırlanan bir dizi gösteri ve oyun sergilendi.

Açılış sırasında anaokuluna Montessori Eğitim Sisteminde yapılan 2 sınıf, anaokul öğretmenlerinin bilgilendirilmesi ışığında protokol tarafından gezdirildi. Açılışta konuşan GMKA Uzmanı Kasım Özek ise eğitim ve öğretimin ülkemiz için öneminden bahsetti. Özek, konuşmasında eğitim için atılan her bir adımın çok önemli olduğunu vurgulayarak, GMKA sının eğitim ve öğretime özellikle önem verdiğini ve bu yönde destek verdiğinin altını çizdi.

Anaokulu öğrencilerinin hazırladıkları gösterilerin ardından program, 125. Yıl YİBO öğrencilerinin sunduğu müzik dinletisi ve Kurdele kesimi ile son buldu.

Projenin açılış etkinliğine, İlçe Kaymakamı Hacı Asım Akgül ve eşi Demet Akgül, İlçe Garnizon Komutan v. Ütğm. Seyfettin Daşçı, Belediye Başkanı İsmail Cankul, İl Milli Eğitim Şb. Md. Rabiye Kahraman, GMKA Ajans Uzmanı Kasım Özek, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Durmuş, kurum amir müdürleri, veliler ve vatandaşlar katıldı. HABER MERKEZİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.