Balıkesir Merhaba Gazetesi

SİYASET YAŞAM BİÇİMİM

SİYASET YAŞAM BİÇİMİM
27 Mart 2015 - 0:02

Genel

Uzun yıllar Ülkücü Ocakları Başkanlığı görevini yürüten dava adamı Sıtkı Şeremetli MHP’den aday adaylığını açıkladı. Dün B. Merhaba ‘yı ziyaret eden Şeremetli ’Siyaset Siyasi partilerde siyaset bir ideoloji ise ölüm olmaz. Dünyada Türkiye deki siyasi hareketlere bakıldığında uğruna ölünen bir parti yoktur. Fakat ülkücü hareketlerde uğruna ölünen bir MHP görürsünüz’ dedi.

Gazeteci Yazar Sıtkı Şeremetli MHP’den aday adaylığını açıklayarak Balıkesir’in çok büyük yeraltı zenginliklerine sahip olmasına rağmen istenilen düzeyde ilerleme kaydedemeyişinin üzüntü verici olduğunu dile getirdi. Yaşadığım şehrin geri kalmışlığı kader değil ve beni derinden üzmekte diyen Şeremetli Balıkesir’i Ankara’da temsil etmek ve şehrin sorunlarını çözerek kalkınmış bir Balıkesir haline dönüştürmek için öncülük etmek isterim’ dedi.

Ziyarette Şeremetli ,’Biz siyasette slogan atmayı öğrenmedik. Zevk içinde siyaset yapmadık. Sokaktaki vatandaş nasılsa, nasıl sıkıntılar çekiyorsa aynı o sıkıntıların içinden doğan ve o sıkıntıların içinden çıkan biri olarak vekillik için aday adaylığı yoluna, inandığım ve yaşam biçimim olarak benimsediğim davam uğruna girdim’ şeklinde konuştu. DURMUŞ ALİ DOĞDU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.