Balıkesir Merhaba Gazetesi

Sizin yanınızdayız

Sizin yanınızdayız
22 Kasım 2014 - 0:03

Genel

Türk Eğitim-Sen BAÜ temsilcisi Şaban Savaş, yönetim kurulu ve üyeleri sendika olarak her zaman üniversite çalışanlarının yanında olduklarını ifade etti. Savaş, üniversite ve şehir arasında köprü olmaya, çeşitli iş yerleri ile yaptıkları anlaşmalar ile üyelerinin bütçelerine destek olmaya çalıştıklarını söyledi.

Türk Eğitim-Sen BAÜ temsilcisi Şaban Savaş ve yönetim kurulu ve üyeleri Salim Başaran, Nevzat açıl Balıkesir Üniversitesi Turizm Fakültesinde bulunan üyelerine ziyarette bulundu. Sendika üyelerine çalışmaları ve faaliyetleri hakkında bilgiler veren Eğitim-Sen BAÜ temsilcisi Şaban Savaş, çalışanların dertlerini dinleyerek fikir alışverişinde bulundu.

Savaş ve yönetim kurulu üyeleri Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Cevdet Avcıkurt’u da makamında ziyaret etti. Samimi bir ortamda geçen ziyarette Savaş ve yönetim kurulu üyeleri sendika olarak her zaman üniversite çalışanlarının yanında olduklarını ifade etti. Savaş sözlerini şöyle sürdürdü: “Çeşitli STK’lar ile düzenledikleri sosyal faaliyetlerle üniversite şehir arasında köprü olmaya, çeşitli iş yerleri ile yaptıkları anlaşmalar ile üyelerinin bütçelerine destek olmaya çalıştıklarını”  HABER MERKEZİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.