Balıkesir Merhaba Gazetesi

‘Sizlerin mutluluğu bizim mutluluğumuz’

‘Sizlerin mutluluğu bizim mutluluğumuz’
21 Mayıs 2015 - 0:39

Genel

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu Gökköy, Çukurhüseyin ve Ertuğrul Mahallelerini ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi. İlk olarak Gökköy Mahallesi’ne giden Başkan Kafaoğlu, “Gökköy Mahallesi’nde yol sorunu vardı. İstimlak sorunu vardı; bir kişinin arazisi vardı ve kendisini bulduk, anlaştık ve imza attırdık. Yasal bir engel kalmadı. İstimlak sorununu biz çözdük, yolu da Büyükşehir Belediyesi yapacak” dedi. Köprü ve yol yapıldıktan sonra yol kenarında bulunan arazilerin su sorununu da kanal ile çözeceklerini belirten Kafaoğlu, “Seçimlerde oy alabilmek için mahallenin girişine kilitli parke taşı atılır gidilirdi. Gökköy Mahallemize de 10 bin m2 kilitli parke taşı gelecek. Mahallede bulunan okulun parke taşını sorununu da çözüyoruz. Gölet sorununu da çözüyoruz, çalışma başladı. İhtiyaçları gidermek için çalışıyoruz” dedi.
HERKES KONUŞUR AK PARTİ YAPAR
Ardından Çukurhüseyin Mahallesi’ne giden Kafaoğlu, “Tahta köprülerden geçmek Çukurhüseyin’in kaderi olamaz dedik” diyerek mahalle sakinlerine seslendi. Başkan Kafaoğlu, “Yıllarca tahta köprüden geçildi, kimler geldi kimler geçti; herkes söz verdi ama kimse yapamadı. Biz başkaları gibi konuşmuyor yapıyoruz. Herkes konuşur AK Parti yapar” diyerek, ihtiyaçları gidermek için çalıştıklarını, daha 1. yılda olduklarını ve belediye olarak çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti.
Başkan Zekai Kafaoğlu son olarak da Ertuğrul Mahallesi’ni ziyaret ederek burada vatandaşlarla buluştu. Ertuğrul Mahallesi’ne yapılan hizmetleri aktaran Kafaoğlu belediyenin çalışmaları hakkında da bilgi verdi.
Başkan Kafaoğlu’na AK Parti Altıeylül İlçe Başkanı Ümit Demirbaş, Kadın Kolları Başkanı Esengül Yıldırım, Gençlik Kolları Başkanı Talha Yurdakök ile Belediye Meclis Üyeleri Bekir Yurttekin ve Adnan Demirtaş da eşlik etti. HABER MERKEZİ

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.