Balıkesir Merhaba Gazetesi

SKANDALLAR BİTMİYOR

SKANDALLAR BİTMİYOR
12 Aralık 2014 - 0:11

Genel

Bizler gazeteci olarak uyarmaktan bıktık, Balıkesirspor Yönetimi bıkmadı.
Ertekin gitmemiş!

Balıkesirspor’un resmi internet sitesinde Kemal Özdeş yerine İsmail Ertekin’in fotoğrafı yer alıyor

SKANDALLAR BİTMİYOR
MERHABA’NIN defalarca haber ya-parak gündeme taşıdığı Balıkesirspor web sayfası bu kez de başka bir skanda-la imza attı. Kurumsallıktan uzak ama-törce hazırlanan ve Galatasaray maçı dışında hiçbir maç görüntüsünün yer almadığı web sayfasında Fenerbahçe maçı öncesi sözleşme imzalan Teknik Direktör Kemal Özdeş’in yerine halen eski hoca İsmail Ertekin’in ismi ve fotoğrafı yer alıyor.

AKTÜRK SÖZÜNÜ TUTMADI
SÜPER LİG bilincinden uzak hazırlanan web sayfasının içerik sağlayıcısı firmanın ‘beleş’ hizmet vermesinden dolayı kulübün bu skandallara göz yumduğu kamuoyunda konuşulurken, Başkan Tuna Aktürk’ün MERHABA’ya yaptığı ‘Düzelecek’ sözünü vermesinin ardından 45 gün geçti. Siteye bakan ve durumu bilen taraftarlar “Kulübü Edda Ajans mı yoksa Tuna Aktürk mü yönetiyor” eleştirisinde bulunuyor.

KEMAL ÖZDEŞ’E SAYGISIZLIK
KULÜP yönetiminin basın önünde Ke-mal Özdeş ile resmi imza atmasına rağmen internet sitesinde İsmail Ertekin’in fotoğra-fının olmasını eleştiren taraftarlar “Sitenin yetersizliği zaten herkesin dilinde ancak bu kez durum farklı. Bu yapılan hata veya eksiklik değil, tamamen Kemal Hoca ve ekibine saygısızlıktır. Başkan Tuna Aktürk, web sayfasını yaptıracak birini bulamıyorsa biz yardım edelim” yorumunu yaptı.
HABER: KAYHAN SAKALLI

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.