Balıkesir Merhaba Gazetesi

SMS sistemimiz bile yoktu

SMS sistemimiz bile yoktu
13 Kasım 2014 - 0:06

Genel

Ak Parti Balya kongresinde ilçe başkanı seçilen Şaban Özel, faaliyet raporunu sunarken; “Bir SMS sistemimiz bile yoktu. Yeni bir binaya taşındık” diyerek yapılan hizmetleri vurguladı.

Ak Parti Balya ilçe kongresi yapıldı. 2014  yılı Haziran ayında göreve atanan  Şaban Özel, olağan kongre ile seçilerek yeniden başkan oldu. Kongrede faaliyet raporunu sunan Özel, göreve geldiği günlerde partisinin ilçe teşkilatının “bir SMS sisteminin bile olmadığını” belirterek  önemli eksikliklerinin tamamlandığını belirtti. Teşkilatlarının yeni bir parti binasına kavuşturulduğunu belirten Özel, “Uzun yıllardır partimiz tekbir odada hizmet veriyordu. Yeni binamız iki kat olup, birini ana kademeye ayırdık.

Diğer katını ise düzenleyip gençlik ve kadın kollarına tahsis edeceğiz. Teşkilat olarak şimdiye kadar bir SMS sistemimiz bile yoktu. Bu sistemin Cumhurbaşkanlığı seçiminde büyük faydasını gördük. Mahalle temsilcilerimiz ve sandık kurulları ile kolayca iletişim kurduk” dedi. Ak Parti Balya İlçe Başkanı Şaban Özel, yeni dönemde 2015 genel seçimleri için yoğun bir çalışmaya girileceğini, oyların daha da yükseltilmesinin hedef alındığını bildirdi. HABER MERKEZİ

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.