Balıkesir Merhaba Gazetesi

Şoför bulunamayınca direksiyona başkan geçti

Şoför bulunamayınca direksiyona başkan geçti
20 Ekim 2015 - 0:06

Genel

Balya Belediye Başkanı Kılıç, yaşlılara ücretsiz sağladıkları pazardan eve servis uygulamasında şoför bulunamayınca direksiyona geçerek hizmetin sürdürülmesini sağladı

Balya Belediyesi tarafından başlatılan uygulama kapsamında, haftada bir gün kurulan ilçe pazarından alışveriş yapan yaşlılar ve eşyaları evlerine araçla ücretsiz taşınıyor.Personel sıkıntısı dolayısıyla aracı kullanacak şoför bulunamaması üzerine Kılıç, direksiyon başına geçip hizmetin sürdürülmesini sağladı. Kılıç, yaptığı açıklamada, pazardan evlere ücretsiz servis hizmetine, personel sıkıntısına rağmen devam edeceklerini söyledi.

Bundan sonraki haftalarda da bu işi yapacak belediye personeli bulunamadığında aracı kendisinin kullanacağını ve hizmetin devamını sağlayacağını belirten Kılıç, “Hizmetleri aksatmamak için canla başla çalışıyoruz. Bizim için hizmet ibadettir. Özellikle yaşlılarımıza hizmet etmek ibadetlerin en güzelidir. Onların duasını almak, verecekleri oylardan daha hayırlı” diye konuştu.Kılıç, servisin şoförlüğünü yaparken vatandaşların sorunlarını dinleme imkanı bulduğunu sözlerine ekledi. (AA)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.