İlçe HaberleriSpor

Sokak Basketbol Turnuvasına Büyük İlgi 

Altıeylül Belediyesi ve Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü iş birliğiyle düzenlenen Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen 3X3 Sokak Basketbol Turnuvası, gençlerden büyük ilgi gördü. 15-16-17 Mayıs tarihlerinde 50. Yıl Parkı’nda düzenlenen turnuvaya 38 takım katıldı. Gençler, heyecan dolu müsabakalarla bir araya gelerek Gençlik ve Spor Bayramı ruhunu yaşadılar.

Sokak Basketbol Turnuvasına Büyük İlgi

Sokak Basketbol Turnuvasina Buyuk Ilgi 1 1
Sokak Basketbol Turnuvasına Büyük İlgi

Başkan Şehirli: Gençlerimizi Kutluyorum, Coşkumuzu Hep Birlikte Paylaşalım

Altıeylül Belediye Başkanı Hakan Şehirli, düzenlenen basketbol turnuvasına katılan gençleri tebrik ederek, “Belediyemiz Gençlik Spor Müdürlüğü ve Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile düzenlemiş olduğumuz Basketbol Turnuvası’na katılan gençlerimizi tebrik ediyorum. Gençlerimizi ve ailelerini buluşturduğumuz 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamalarıyla bir araya getiriyoruz” dedi. Başkan Şehirli, hafta boyunca devam edecek etkinliklerin önemine vurgu yaparak, tüm Altıeylüllü vatandaşları 17 Mayıs Cuma günü düzenlenecek konserlere davet etti.

Sokak Basketbol Turnuvasina Buyuk Ilgi 1 2
Sokak Basketbol Turnuvasına Büyük İlgi

Atatürk’ü Anma Gecesi: Unutulmaz Konserler ve Gösteriler ASUVA’da!

Altıeylül’de 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı coşkusu Asuva’da unutulmaz bir gece ile taçlanacak. Başkan Şehirli’nin açıklamasına göre, 17 Mayıs Cuma günü saat 20.00’de başlayacak etkinliklerde Pamukçu Bengisi Halk Oyunları Gösterisi, Altıeylül Harmandalı Topluluğu gösterisi ve Onur Yaman konseri yer alacak. Bu özel gecede, 19 Mayıs ruhu ve milli mücadele coşkusu hep birlikte yaşanacak.

Sokak Basketbol Turnuvasina Buyuk Ilgi 1 3
Sokak Basketbol Turnuvasına Büyük İlgi

Başkan Şehirli’nin 19 Mayıs Mesajı: “Kurtuluş Mücadelesinin 105. Yıldönümünü Kutluyorum”

Başkan Hakan Şehirli, 19 Mayıs’ın Türk milleti için büyük önemini vurgulayarak, “19 Mayıs 1919, ‘Ya istiklal ya ölüm!’ düşüncesiyle yürütülen Türk Kurtuluş Savaşı’nın başlangıcı olarak tarihe geçmiştir. Atatürk, bağımsızlık ve aydınlanma meşalesini yaktığı bugünü “Gençlik ve Spor Bayramı” olarak Türk gençliğine armağan etmiştir. Bu duygu ve düşüncelerle; Samsun’da başlattığı kurtuluş mücadelesiyle bizlere bu vatanı emanet eden başta Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Milli Mücadele kahramanlarımızı rahmet, minnet ve şükranla anıyor, 105. Yıldönümünü kutluyorum” dedi.

Haber: Bülten

Türkiye Şampiyonluğu Erdek’ten Geldi!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu