Balıkesir Son Dakika HaberleriGündem

Son Dakika! Altıeylül’de Yangın

Balıkesir'in Altıeylül İlçesi'nde bulunan Tayyipler Mahallesi'nde, bugün çıkan yangın kısa sürede büyüyerek ormanlık alana sıçradı. Yangının hızla yayılması üzerine Balıkesir İtfaiye ekipleri, olaya hızla müdahale etti.

Son Dakika! Altıeylül’de Yangın

Son Dakika Altieylulde Yangin 1
Son Dakika! Altıeylül’De Yangın

Havadan ve Karadan Müdahale Sürüyor

Havadan ve yerden etkin bir şekilde yürütülen çalışmalarla yangını kontrol altına alma çalışmaları devam ediyor. İtfaiye ekipleri, alevlerin daha geniş alanlara yayılmasını önlemek için yoğun çaba harcıyor. Havanın rüzgarlı olması, çalışmaları zorlaştırsa da ekipler, yangının kontrol altına alınması için tüm imkanlarını seferber etmiş durumda.

Son Dakika Altieylulde Yangin 2

Çıkış Sebebi Araştırılıyor

Yangının çıkış nedeni henüz belirlenemezken, ilgili yetkililer tarafından yapılan açıklamalarda, vatandaşların dikkatli olmaları ve ormanlık alanlarda ateş yakmamaları konusunda uyarılar yapıldı. Yetkililer, yangının kontrol altına alınması ve söndürülmesi sürecinde vatandaşlardan, itfaiye ekiplerinin çalışmalarına engel olmamaları ve belirtilen güvenlik önlemlerine uymaları çağrısında bulunuyor. Yangının sebep olduğu zararın tespit edilmesi ve yangın sonrası rehabilitasyon çalışmalarının da en kısa sürede başlatılacağı belirtildi.

Son Dakika Altieylulde Yangin 3

Haber: Bülten

Ayvalık’taki Yangın Ormanlık Alana Sıçramadan Durduruldu

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu