Balıkesir Merhaba Gazetesi

SORUNLARI DİNLEDİ İMKAN VERİN ÇÖZELİM DEDİ

SORUNLARI DİNLEDİ İMKAN VERİN ÇÖZELİM DEDİ
217
12 Haziran 2018 - 8:28

AK Parti Balıkesir Milletvekili Adayı Adil Çelik Manyas Ve Marmara İlçelerini Ziyaret Etti. Çelik, ilk ziyaretini Manyas’a gerçekleştirdi.

İlçe başkanı İbrahim Koman’ı ziyaret ederek teşkilat mensupları ile görüşen Çelik, daha sonra esnaf ziyareti yaparak hayırlı işler dileklerinde bulundu, vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinledi. Ardından Eski Manyas, Boğazpınar, Kızıksa ve Salur mahallerini Milletvekili Ali Aydınlıoğlu ile birlikte ziyaret eden Çelik, Boğazpınar’da iftar programına katıldı.

BİZLERE HİZMET İMKANI VERİN

Manyas’taki programları esnasında Salur Mahallesinde bir konuşma yapan AK Parti Balıkesir Milletvekili Adayı Av. Adil Çelik ; “Bu seçimin çok önemli, ülkemizi iç ve dış güçlerden korumak, yarım kalan hizmetlerimizi tamamlamak için sizlerden destek istiyorum, Destek sizden, hizmet bizden “dedi. Adil Çelik sözlerine “Hükümetimiz 16 yıldır yaptığı her şeyde vatandaşlarımızın refahı için hizmet etti. Görüldüğü üzere, yaptıklarımızı çekemeyenler, ülkemizin büyümesini istemeyen iç ve dış güçler bize hep saldırdılar, saldırmaya devam ediyorlar. Biz milletimiz sayesinde çok güçlü bir devletiz. Milletimizde AK Parti’ye desteğini hiç esirgemedi, yine de esirgemeyecektir. Çünkü bizim anlayışımızda millete hizmet vardır. ”dedi.

DESTEK VE DUA İSTEDİ

Çelik burada yaptığı konuşmasında, “Manyas’a zamanında çok hizmetler ettik yine edeceğiz. Türkiye’nin en büyük baraj projesini burada hayata geçirdik. Yaptığımız hizmet sayesinde bölge çiftçimiz kazandı, onların sayesinde esnafımız kazandı. Büyükşehir Belediyemiz Manyas’a kapalı Pazar yeri yapmak istedi. Bu hizmeti yerelde hangi parti olursa olsun biz yapmak istedik fakat pazaryerinin yapılmasına engel olmak için CHP’li belediye idare mahkemesine dava açarak bu hizmeti durdurdu. Biz her kesime sahip çıkarken bu belediyenin vatandaşa vereceğimiz hizmeti durdurması yazıktır, günahtır. Hizmet kervanımız devam edecektir, bu bayrağı da bizler devraldık. Hizmetin adresi AK Parti’dir. Sizin destekleriniz ve duanız bizden yana olsun. Destek sizden, hizmet bizden” şeklinde devam etti. Seçim çalışmalarına Marmara İlçesine geçerek devam eden AK Parti Balıkesir Milletvekili Adayı Av. Adil Çelik burada İlçe Başkanı Gül Ağaoğlu ve Belediye Başkanı Süleyman Aksoy tarafından karşılandı. Avşa Adası, Yiğitler Mahallesi, Marmara Adası, Gündoğdu, Çınarlı, Topağaç, Asmalı, Saraylar mahallelerinde bir dizi ziyarette bulunan Adil Çelik, esnaf ve vatandaşların talep ve şikâyetlerini dinleyerek programını sona erdirdi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.