Balıkesir Merhaba Gazetesi

‘Sorunların çözümünde her zaman yanlarında olacağız’

‘Sorunların çözümünde her zaman yanlarında olacağız’
10 Haziran 2015 - 0:02

Genel

Balıkesir Sanayici ve İşadamları Derneği (BASİAD) yazılı bir açıklama yaparak 25. Dönem Balıkesir milletvekillerine başarılar diledi.

BASİAD Başkanı Abdullah Bekki tarafından yapılan açıklamada “7 Haziran 2015 günü gerçekleşen 25. Dönem Milletvekili Seçimleri sonucunda Meclis’te görev alacak tüm milletvekillerimizi ve temsil edilecek siyasi partilerimizi kutlarız” ifadelerine yer verildi.

Gerçekleşen seçim sonucunda seçmen iradesinin, siyasi partilere tek başına hükümet kuracak çoğunluğu vermediğini belirten Bekki, “Balıkesir İş dünyası olarak partilerimizin, demokrasinin gereği olan uzlaşma kültürü ile hareket ederek, ülkenin menfaatleri etrafında kenetlenmelerini diliyoruz” dedi.

Yeni Meclisin ve kurulacak hükümetin, tüm kalkınma başlıklarında toplumun genel menfaatlerine hizmet edeceğine inandıklarını sözlerine ekleyen Bekki, “Balıkesir’imizi 25. Dönemde Türkiye Büyük Millet Meclisinde temsil edecek değerli milletvekillerimizi canı gönülden kutluyor ve başarılar diliyoruz” diyerek Balıkesir’in sorunlarının çözümü ve Balıkesir’in umutlu geleceğine katkı yapma ihtiyacında her zaman milletvekillerinin yanlarında olacaklarını vurguladı.  HABER MERKEZİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.