Balıkesir Merhaba Gazetesi

Sosyal Market ihtiyaç sahiplerini bekliyor

Sosyal Market ihtiyaç sahiplerini bekliyor
14 Ekim 2014 - 0:08

Genel

AYVALIK Belediyesi Sosyal Market kurulduğu günden bu yana ihtiyaç sahibi vatandaşlara hizmet vermeye devam ediyor. Pazartesi-Çarşamba-Cuma 150 Evler Mahallesi, Salı günleri Küçükköy Mahallesi’nde hizmet veriyor.

Sosyal Market Giyim Şubeleri, Ayvalık’ta 150 evler mahallesi, spor salonu karşısındaki Özlem yapı koop. A blok, daire: 1’de,K üçükköy Mahallesi Kahramanlar Mevkii’ndeki AVM’nin ikinci katında ve Altınova Mahallesi Kültür Merkezi’nde de bayram süresince faaliyet gösterdi.
Aralıksız hizmet veren Sosyal Market’te vatandaşların özellikle giysi konusunda daha titiz davranması gerektiğini, bu giysilerin başkalarının ihtiyacı olduğunu, en azında temiz bir şekilde getirilmesi gerektiği belirtildi. Yapılan açıklamada “Ayvalık’ta bulunan bir çok tanınmış mağazanın seri sonu ürünlerini de kabul ettik. Bunların bir çoğunu ihtiyaç sahiplerine sunduk. Sizin sokağa attığınız eşyaların sizin olmasa bile başkaların ihtiyacı olduğunun unutulmaması gerektiğini belirttiler.” denildi. HABER: EMRAH ELMAS

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.