Balıkesir Merhaba Gazetesi

SÖZ SANAYİDE

SÖZ SANAYİDE
22 Mayıs 2015 - 9:52

Genel

CAM HASSASTIR USTALIK İSTER

Sanayi esnafı  yolda kalan araçlara koşan ilkyardım gibi. Kimi zaman araç bakımlarını yapan herhangi bir arızada tespit yaparak onarımlarını sağlayan Sanayi esnafı önceki gün dolu yağışında hasar gören araçların bakımları ile ilgilendi. Serdar Oto Cam işletmecilerimiz araç bakımı da insan sağlığı gibi önemlidir diyerek aracın bakımının önemine vurgu yaptı. Cam konusunda ‘cam hassastır ustalık ister’ dedi.

Seyahatlerimizde güvenli bir şekilde her türlü araç bakımının yanında yan ürünleri de bünyesinde bulunduran Serdar Oto Cam ,Oto Cam kızakları, Kapı Lastikleri,Düz toz lastikleri,Ön -Arka cam lastiği,cam sekmenleri ve oto aksesuarları ile Sanayinin önde gelen işletmelerinden.

İşletmeci Serdar Berber Serdar Oto Cam olarak sigorta şirketleri ile anlaşmamız var oto cam servisi olarak müşterilerimize hizmet veriyoruz. Sanayi ile ortaokulda tanıştım.Meslek olarak bu işi tercih ettim.İşin tecrübesi kullanılan malzeme ile birlikte geliyor.Malzemelerimize ve kaliteye önem veriyoruz. Müşterilerimizin Memnuniyeti de bizi sevindiren nedenlerden işi güzel yaptığınızda onlarda daha güvende ve tecrübe ile bir şekilde buluşmuş oluyorlar.Kalite bugüne kadar tartışılmadı.Emeğimizi de kaliteyle buluşturduk ve Serdar Oto Cam olarak yola çıktık.Eleman artık yetişmiyor bu diğer esnaf arkadaşlarımızın da tespiti zaten bizde de durum aynı.Çırak maalesef hem yetişmiyor hem de yok.Okullar kapandığında çocuklar gelirdi.Şimdi okullar kapanıyor çocuklar yok.Bizde anlamadık.Zaman değişiyor.İş zor geliyor .Oysaki burada sanat öğreniliyor. 89 yılından beri sanayideyim.Fazla para dönmüyor fakat kazandığımız yetiyor . Satılan malın montajını yapıyoruz aynı zamanda çeşidimiz bol olduğu için müşteri beğendiğini alıyor.Oto alarm malzemeleri,branda çeşitleri bir aracın ihtiyacı olan her şey var bizde. Geriye müşterilerimizin güvenli ve rahat yolculuğu için aracın bakımı.camların güvenliği ,konfor ve malzemelerin çeşitliliği ile müşteriye sunulan kalite kalıyor.

İŞİN SIRRI BURADA

11 yasında mesleğe başladım.Şimdi 30 yaşındayım.Sanayide mesleğini seven esnaflardanım. Oto Cam olarak madeni eşya ve Sanatkarları odasına kayıtlıyım.Halada öyle.Rahmetli Yunus Baysal bizi kaydetmişti o zamanlarda sonradan camcılar odası da oldu ama biz eskiden beri ilk ESO kayıtlıyız.Değiştirmedik.Bizimle yaşımızla birlikte,  üyeliğimizde büyüdü diyebiliriz. 25 senedir oda kaydımız var.Sanayide dürüstlük kazanıyor. Yıllardır burada iş yapmamızın ve yapabiliyor olmamızın sırrı bu. İş çok aslında elemen yetmiyor.Serdar Oto cam teknik servis birimi ile teknolojiyi yakindan takip ederek, müsterilerine kaliteli ve güvenilir hizmet sunmayi ilke edinmis olup,bununla ilgili olarak kalite standartlarina sahiptir.Ekip ruhuyla çalisan,sürekli gelisim gösteren,pazarda lider ve öncü olan,kalitesinde ödün vermeyen,sosyal sorumluluk bilinciyle hareket eden basarili bir işletmedir.

HABER: SEMRA AMAN AKYÜREK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.