Balıkesir Merhaba Gazetesi

AkhisarsporMKE AnkaragücüAytemiz AlanyasporAntalyasporİstanbul BaşakşehirBeşiktaşBursasporErzurum BBÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGöztepeKasımpaşaKayserisporAtiker KonyasporTrabzonsporDemir Grup SivassporYeni Malatyaspor

Spor Tesislerinde Bakım ve Onarım Sürüyor

Spor Tesislerinde Bakım ve Onarım Sürüyor
13 Temmuz 2020 - 16:02

Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tesislerindeki yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürüyor.İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu, haftasonu yapımı ve bakımı devam eden tesislerde incelemelerde bulundu.

Şehit Turgut Solak Spor Salonu fitness salonu tamamlanarak sporcularımızın hizmetine sunulurken, Balıkesir Gençlik Merkezi önünde bulunan 50. Yıl Spor Parkı zemin yenilemesi tamamlandı. Balıkesir Gençlik Merkezi bakım onarımı ve İvrindi Futbol sahası tribünlerinin yapımı çalışmaları ise sürüyor. Gençlik merkezinde yenileme çalışmalarını yerinde inceleyen İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu, “Geleceğimiz olan gençlerimiz için yapılan yatırımlar çok önemli. Yapacağımız, yaptığımız yatırımlar bu ülkenin ve kutlu davanın yarınlara olan yürüyüşünde eminim ki çok ama çok önemli bir yer tutacaktır. Gençlerimizin ilgi ve istekleri ile şartlar da gözönüne alınarak gençlik merkezlerimizin bakım ve onarımlarını yaptırıyor, eksiklikleri gideriyoruz. İnşaatı devam eden yeni gençlik merkezimiz de Balıkesirli gençlerimizin hizmetine girmek için gün sayıyor.”dedi.

Yatırımlarla Hizmet Seviyesi Yükseliyor

Müdür Arıcıoğlu, “ Bu merkezlerimizde devletimizin sağladığı imkanlar çerçevesinde yürütülen faaliyetler kapsamında gençlerimiz en iyi bir şekilde yetişecektir. Gençlerimizi yarınlara daha donanımlı hazırlamak için ortaya koyduğumuz çalışmalarla, imzalayacağımız yeni yatırımlarla, yeni bir aşamaya geçeceğiz. Yatırımlarla hizmetlerimizi yukarı seviyelere taşıyoruz. Balıkesir Gençlik Merkezi dış cephe yenilemesi devam ediyor. 50. Yıl Spor Parkının zemin yenileme ve etrafının bakım onarımı ise tamamlanarak halkımızın hizmetine sunuldu. İvrindi ilçemiz gençlerinin sporda olan iddiasını biliyoruz. Başarılı sporcular yetişiyor. İvrindi Futbol sahamızın tribünleri yükselmeye başladı. Yakın zamanda burası da tamamlanarak ilçemizin hizmetine sunulacak. Tüm yatırımların ve hizmetlerin Balıkesir’e hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.