Balıkesir Merhaba Gazetesi

SPORDA ŞİDDET KABUL EDİLEMEZ

SPORDA ŞİDDET KABUL EDİLEMEZ
11 Aralık 2014 - 0:01

Genel

Anadolu Spor Gazetecileri Derneği ASGD Balıkesir Şube Başkanı Cengiz Güneş ve yönetim kurulu üyeleri bir basın açıklaması ile Kayserispor ve Osmanlıspor karşılaşması sonrasında yapılan basın toplantısındaki teknik direktör’ün tavrını kınadı.

Kayserispor-Osmanlıspor karşılaşması sonrasında düzenlenen basın toplantısında, medya mensuplarına sözlü saldırıda bulunarak üzerine yürüyen Teknik direktör Osman Özköylü’yü kınıyor ve Sporda şiddet konusunu işlediğimiz bu yılda, yaşanan olayı benimsemediğimizi ve ASGD’nin yaptığı çeşitli illerdeki panel ve seminerlerle dile getirilen ‘sporda şiddet’ konusunun önem arz ettiği belirtildi. ‘Spor kardeşliktir. Dostluk her zaman kazanmalıdır yaşanan kötü gidiş hiç kimseye saygısızlık ve hakaret etme hakkını tanımaz’ denildi.

ASGD Balıkesir Şube Başkanı Cengiz Güneş ‘ Görevi kamu oyunu aydınlatmak olan basın mensuplarına karşı bir teknik direktörün davranışı hoş olmamıştır. Kendisi basın mensuplarından özür dilemeli. Bir daha bu tür olayların yaşanmamasını temenni ediyoruz” dedi. HABER MERKEZİ

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.