Balıkesir Merhaba Gazetesi

Stadyumu dolduralım

Stadyumu dolduralım
26 Aralık 2014 - 0:19

Genel

Ticaret Borsası Başkanı ve Balıkesirspor’un eski yöneticilerinden Faruk Kula, Balıkesirspor’un Süper Lig’de kalması için bütün bir ilin, takıma sahip çıkması stadyumu doldurması çağrısında bulundu.

Balıkesirspor’un 39 yıl sonra  Süper Lig’e çıkması ile şehirde yaşanan sevincin ardından, takımın yeniden Lig’den düşme riskine karşı Ticaret Borsası Başkanı ve Balıkesirspor’un eski yöneticilerinden Faruk Kula, kulübe sahip çıkılması, Süper Lig’de olmanın kıymetinin bilinmesi çağrısında bulundu.

Faruk Kula’nın mesajı şöyle: “Gün birlik, beraberlik günüdür. Gün kenetlenme günüdür. Süper Lig’e 39 yıl sonra çıkabildik. Bunun kıymetini hep birlikte bilmemiz lazım. Süper ligde kalma hedefine şehir olarak sahip çıkmamız lazım. Yeni teknik direktörümüzün takıma bir heyecan, bir azim getirdiği aşikar. Fenerbahçe maçında sergilenen futbol, Kasımpaşa karşılaşmasında gösterilen azim, inanç ve alınan sonuç biz Balıkesirlileri ve Balıkesirspor sevdalılarını oldukça umutlandırdı.

Bu hafta  Karabük deplasmanından alınacak puan veya puanlar hepimizi daha da sevindirecek. Ligin ilk yarısının bitmesine sayılı haftalar kala şehir olarak, hatta ilçelerimizde yaşayan vatandaşlarımızın da ilçe belediyelerinin katkıları ile Balıkesirspor’a tam destek olması, stadyumu doldurması şart. Biz Süper Lig keyfini, Süper Lig ayrıcalığını, Süper Lig’de olmanın gururunu 39 yıl sonra ancak yaşadık; yeni neslin bu keyfi, bu ayrıcalığı sporda da marka olmuş bir şehirde yaşamanın gururunu sürekli yaşamasını istiyoruz. Bu takıma sahip çıkarak, kenetlenerek süper ligde kalma hedefine sonuna kadar destek veriyoruz ve bütün hemşehrilerimizin de bu desteği vermesini bekliyoruz” HABER MERKEZİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.