Balıkesir Merhaba Gazetesi

su faturaları PTT’den ödenebilecek

su faturaları PTT’den ödenebilecek
05 Mayıs 2015 - 1:26

Genel

 

Su faturaları PTT’den ödenebilecek

 

 

Balıkesir Su ve Kanalizasyon İdaresi ile PTT Başmüdürlüğü arasında anlaşma yapıldı. Bu anlaşma ile abonelerin su faturalarını PTT işyerlerine yatırabileceği açıklandı.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur ve PTT Bölge Müdürü Derviş Gökdoğan’ın imzaladığı anlaşmayla, Balıkesir PTT Başmüdürlüğü’ne bağlı 22 PTT Merkezi, 41 Şube ve 8 acente olmak üzere 71 PTT işyerlerinde online olarak su faturalarının yatırabileceği belirtilirken, ayrıca BASKİ abonelerinin yapılan anlaşmayla, Türkiye genelindeki 4 bin 300 işyerinde de online olarak su faturalarını ödeyebileceği açıklandı.

PTT Bölge Müdürü Derviş Gökdoğan, BASKİ ile PTT Bölge Müdürlüğü arasında yapılan anlaşmanın detayları hakkında bilgi vererek “ 71 PTT işyeri ve 150 tahsilât noktasında BASKİ aboneleri su faturalarını ödeyebilecek. Bunun yanı sıra Türkiye genelindeki 4 bin 300 noktada su faturalarını online olarak ödeyebilecek” dedi.

 

Vatandaşa kolaylık sağlayacak

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, vatandaşların kolaylıkla su faturalarını ödeyebilmesi için PTT Bölge Müdürlüğüyle anlaşma yaptıklarını dile getirerek, “Vatandaşlarımız, yaptığımız anlaşma gereği su faturalarını 150 tahsilat noktasında ücretsiz olarak yapacak. Bu anlaşma vatandaşlarımıza kolaylık sağlayacaktır” şeklinde konuştu. HABER MERKEZİ

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.