Balıkesir Merhaba Gazetesi

SÜPER LİG FİKSTÜRÜ NETLEŞTİ

SÜPER LİG FİKSTÜRÜ NETLEŞTİ
03 Eylül 2014 - 0:00

Genel

SÜPER LİG FİKSTÜRÜ NETLEŞTİ

Sezon öncesi hafta bazında kulüplerin maç programlarını düzenleyen TFF, oynanacak müsabakaların yerini,tarih ve saatlerini de netleştirdi.

09

 

Süleyman Seba Sezonunun Süper Lig programı gün gün belirlendi. Buna göre takımların müsabaka tarihleri, maçların başlama saatleri ve mücadelenin yapılacağı yerlerde netleşmiş oldu. Programda netleşmeyen sadece Konya Torku Şekerspor ve Mersin İdman Yurdu’nun maçlarının nerede oynanacağı. Torku’nun yeni stadyumunun zemini henüz hazır olmaması nedeniyle Balıkesirspor’un bu maçı 13 Eylül Cumartesi saat 20:00’da oynayacağı planlandı ancak nerede oynayacağı henüz kesinleşmiş değil. Öte yandan Mersin İdman Yurdu’nun da zemin problemi nedeniyle iç saha maçlarını nerede oynayacağı belirsiz.

Balıkesirspor ilk maçını kendi sahasında Akhisar Belediyespor’la Cuma günü saat 20:00’da yapmıştı. İlk yarıda kalan 16 maçın gün ve saat dağılımına bakıldığında Balkes’in bir daha Cuma günü maçı yok. En çok sahaya çıkacağı gün 9 kez ile Cumartesi olacak. Balkes 3 maçını Pazar, 4 maçını ise Pazartesi günü yapacak. Maçların başlama saatlerine göz attığımızda kırmızı beyazlılar en çok saat 19:00’da sahaya çıkacak. Geri kalan 16 maçında Balıkesirspor 5 kez 19:00’da, dört kez 20:00’da üçerkez saat 13:30 ve 16:00’da bir kez de 14:30’da rakipleri karşısında sahada olacak. İç saha maçlarına göz attığımızda Balkes’in Atatürk Stadyumu’ndaki maçları 3 kez Cumartesi, 3 kez Pazar ve 3 kez de Pazartesi günü olacak. En çok başlama saati 5 kez ile saat 19:00 olacak.
HABER: İSMAİL KOCA

9a- Maç Takvimi Haberin içine

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.