Balıkesir Merhaba Gazetesi

SUSURLUK’TA HİZMET ZAMANI

SUSURLUK’TA HİZMET ZAMANI
25 Kasım 2019 - 16:31

Susurluk Belediye Başkanı Nurettin Güney’in talimatıyla alt yapı ve kaldırım çalışmaları yapılıyor. Susurluk kışa hazırlanıyor. Başkan Güney, düzenlenen dayanışma yemeğinde ise belediye personeli ile bir araya geldi.

Belediyenin Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Burhaniye Mahallesi Beşkardeşler Sokak’ta yolların bozuk olan kısımlarına sıcak asfaltla yama çalışması yapıyor. Susurluk Belediye Başkanı Nurettin Güney, “Alt yapı çalışmaları nedeniyle bozulan yollarımızda bir yandan parke taş ve kaldırım çalışmalarımız devam ederken diğer yandan da asfaltla yama çalışmaları yapıyoruz. Vatandaşlarımızın sorunsuz ve kaliteli bir yaşam sürdürebilmesi için tüm imkânlarımızı seferber ediyoruz.” diye konuştu.

BELEDİYEDEN DAYANIŞMA YEMEĞİ

Susurluk Belediyesi tarafından organize edilen dayanışma yemeğinde Belediye Başkanı Nurettin Güney, tüm belediye çalışanları ile bir araya geldi. Belediye Park düğün Salonunda düzenlenen yemeğe Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Çetin, Sibel Sarı, Belediye Meclis üyeleri, Belediye Birim Müdürleri ile belediye personeli katıldı. Susurluk Belediye Başkanı Güney yemek öncesi masaları tek tek gezerek, katılım sağlayan personel ile sohbet etti. Çalışmalarında başarı gösteren personellerine ödül töreni yapılmasının ardından yemekte bir konuşma yapan Başkan Güney; “Belediyesi personelinin oluşturmaya çalıştırdığımız çalışma arkadaşlığı, ekip ruhu ve aile bilincinin sonuçları, şehrimizde görünmeye başlandı. Bu yolda sadece personelimizden değil, şehir esnafımızın ve hemşerilerimizin desteklerini ve emeğini de her zaman yanımızda hissettik. Herkesin yardımlaştığı yerde işlerin yarım kalmaz. Devamlılığın önemini biliyor ve şehrimiz için hep beraber iyi hizmetler yapacağımıza inanıyoruz. Tüm birimlerimiz ve meclis üyelerimizle birlikte canla başla hizmet etmeyi sürdürüyoruz. Tüm arkadaşlarıma özverili çalışmaları ve yemeğe katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

KALDIRIM ÇALIŞMALARI

İstasyon Caddesi ve Milli Kuvvetler Caddesinde belediye ekipleri kaldırım çalışmalarına devam ediyor. Esnaf da çeşitli ikramlarla belediye işçilerine destek veriyor. SusurlukjBelediye Başkanı Nurettin Güney; “Yağmurlu havalarda vatandaşlarımız çamurda yürümemeleri, esnafımızın da dükkanlarına kolay giriş çıkış olması için kilit parke taş döşenmesine ara verip, kaldırım çalışmalarına ağırlık verdik. En kısa zamanda bozuk yollarımızın yapımına planlanan program çerçevesinde kaldığımız yerden devam edeceğiz. Belediyemizin hizmetleri vatandaşlarımızın taleplerini dikkate alarak, şehrimizin sorunlarını çözme doğrultusunda devam edecektir.” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.