Balıkesir Merhaba Gazetesi

TABİP ODASI VE BATİK PROTOKOL İMZALADI

TABİP ODASI VE BATİK PROTOKOL İMZALADI
06 Şubat 2015 - 0:11

Genel

Balıkesir Tabip Odası ile imzalanan protokolle üyeler Balıkesir Tenis İhtisas Kulübü’nün imkânlarından yararlanacak.

Balıkesir Tabip Odası Başkanı Fikret Şahin konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Sosyal ve Spor tesisimiz olmadığından dolayı Balıkesir Tenis İhtisas Kulübü (BATİK) ile bir protokol düzenleyerek üyelerimizin yararlanmasını istedik. BATİK 40 yıllık bir kulübümüz. Tenis her yaşta yapılabilecek bir spor dalı. Amacımız tenis sporunu yaymak, Tabip Odası olarak güzel bir hizmet vermek.”

Balıkesir Tenis İhtisas Kulübü (BATİK) Başkanı Gökhan Arda, “40 yıllık bir kulübüz. Kapılarımız bütün vatandaşlarımıza açık. Spor yapmak ve tesislerimizden faydalanmak isteyen herkesi aramızda görmek isteriz” dedi.

Balıkesir Tabip Odası ile Balıkesir Tenis İhtisas Kulübü (BATİK) arasında düzenlenen protokol ile; Tabip Odası üyelerinden giriş ücreti alınmayacak, üye olan hekimlerden yıllık üyelik aidatları %25 indirimli tahsil edilecek, sosyal tesis (restaurant ve cafe) imkanlarından nakitte %15, kredi kartı ile %10 indirimli faydalanacak, üye olan hekimler ve yakınları Tenis Kursu ücretlerinde %20 oranında indirimli faydalanabilecekler.

HABER: SEVDA KAYGISIZ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.