Balıkesir Merhaba Gazetesi

Taşaltı Sigorta Şube Sayısını Artırıyor

15 Şubat 2021 - 17:01

Taşaltı Sigorta Şube Sayısını Artırıyor

 

Balıkesir’in başarılı sigorta acentelerinden Taşaltı sigorta Acentesi, şube sayısını artırıyor. Bünyesinde çok sayıda sigorta şirketi, hizmet ve fiyat çeşitliliği barındıran firma, Manyas’a şube açtı. Şube İşletimi Yüksel Taşaltı-Bahar Çelik Uysal işbirliği ile gerçekleşecek.

 

Uysal “Sigortacılık Hayalimdi”

Yüksel Taşaltı-Bahar Çelik Uysal işbirliği ile açılan şube, Bahar Çelik Uysal yönetecek. Açılış töreninde Gazete Merhaba’nın mikrofonuna konuşan Uysal, “sigortacılık hayalimdi” dedi. Aynı zamanda Sigortacılık mezunu olduğunu belirten Uysal, "uzun yıllar sonra hayalimi bugün gerçekleştirdim" dedi.

Taşaltı “Hizmeti Manyas’ın Ayağına Getirdik”

Balıkesir’de sigortacılık sektöründe marka isimlerden biri olan Yüksel Taşaltı, “Hizmeti Manyas’ın Ayağına Getirdik” dedi. Taşaltı, “Bahar hanım ile işbirliği sayesinde en uygun poliçe hizmetini Manyas halkının ayağına getirdik” dedi.

Açılış Kurdelesini Kaymakam Yıldız Kesti

Önceki hafta Cuma günü açılışı yapılan şubenin açılış kurdelesini Manyas Kaymakamı Fatih Yıldız kesti. Kaymakam Yıldız, açılışı yapılan işletmenin ilçe adına bir kazanım olduğunu ifade etti. Yıldız konuşmasının sonunda özellikle işletmenin Manyas’a hayırlı olmasını ve bol kazançlı olmasını diledi.

Haber: Kamil Akyürek

 

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.