Balıkesir Merhaba Gazetesi

Tek amacımız hizmet

Tek amacımız hizmet
02 Ekim 2014 - 0:01

Genel

07

 

Altıeylül Belediyesi Devlet Malzeme Ofisinden 8 yeni araç satın aldı. Araçlar, kurban kesilerek hizmete verildi. Başkan Zekai Kafaoğlu hizmet için çalıştıklarını vurguladı.

Devlet Malzeme Ofisi’nden 8 yeni araç alan Altıeylül Belediyesi, araçları törenle hizmete verdi. Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, “Gayemiz vatandaşlarımızı mutlu etmek” dedi. Yeni araçlar Zabıta Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü, Park Bahçeler Müdürlüğü ile diğer müdürlükler tarafından kullanılacak. Altıyelül Belediyesine bağlı Pamukçu Mahallesi’nde gerçekleştirilen törene  Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Altıeylül  İlçe Başkanı Hasan Şafak, Başkan Yardımcıları  Zeki Çabuk, İsmail Çoban ve Mesut Eray ile Belediye Meclis Üyeleri ve vatandaşlar katıldı. Törende konuşan Başkan Zekai Kafaoğlu “Belediyemiz hizmetlerinin etkin ve verimli yürütülmesi için Devlet Malzeme Ofisinden 8 araç alındı. Bunlardan 4 tanesi geldi, 4 ünün işlemleri ise devam ediyor. 3 adet de motosiklet aldık.” dedi. Hizmet araçlarıyla Altıeylül merkez  ve 81 Kırsal mahallede 24 saat hizmet verileceği bildirildi.

BAYRAMDAN SONRA DÖRT ARAÇ DAHA

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, “mazeret değil hizmet üretmeye geldik. Almış olduğumuz araçların 2 tanesi Zabıta Müdürlüğü, 2’si Fen İşleri Müdürlüğü ve diğer birim müdürlüklerinin hizmetlerinde kullanılacak. 3 tane de motosiklet aldık. Bunlar ise Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile diğer birimlerde kullanılacak. Tabi ki daha arkadan gelecek araçlarımız var. Bu araçları Devlet Malzeme Ofisinden alıyoruz. Tahmin ediyorum bayramdan sonra da 4 tane hizmet aracımız  daha gelecek. Belediyemizin değişik birimlerinde hizmet verecek. Hedefimiz daha hızlı daha süratli hizmet noktalarına ulaşmak, insanlarımızın ihtiyaçlarına cevap verebilmek ve onları mutlu edebilmek… Tek gayemiz bu”  diye konuştu. HABER MERKEZİ

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.