Balıkesir Merhaba Gazetesi

TEKDER zirveye katıldı

TEKDER zirveye katıldı
09 Aralık 2014 - 0:03

Genel

Teknik Elemanlar Derneği yönetici ve üyeleri, Bursa’da yapılan Endüstri Zirvesi’ne katıldı.

Metal İşleme Teknolojileri Fuarı, Belex Fuarı, 4. Hırdavat ve İş Güvenliği Fuarı, Sac İşleme Teknolojileri Fuarı ve İcat Fuarını tek çatı altında toplayan Bursa Endüstri Zirvesi, 4-7 Aralık 2014 tarihleri arasında Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlendi.

Teknik elemanlar Derneği (TEKDER) Balıkesir Şubesi Başkanı Salim Başaran, üyeleriyle birlikte katıldıkları fuarda elektrik-elektronik ve otomasyon sistemleri, kaynak makineleri, el aletleri, iş güvenliği ve işçi sağlığı gibi konularda yeni teknoloji, donanım ve sistemlerdeki yenilikleri görme imkanı bulduklar.

TEKDER Balıkesir Şubesi Başkanı Salim Başaran; “21 ülkeden 529 firma ve firma temsilcisinin katıldığı Bursa Endüstri Zirvesi birbirini tamamlayan sektörlerin firmalarını bir araya getirdi. Bu tür fuarlar, üyelerimizin mesleki gelişimine yardımcı oluyor. Bu amaçla Bursa Endüstri Zirvesi’ne katıldık” dedi. Başaran, fuarın üyeleri için faydalı olacağını düşündüklerini belirterek, bu tür çalışmalarının devam edeceğini bildirdi. HABER MERKEZİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.