Balıkesir Merhaba Gazetesi

TERMİNAL AMİRLİĞİ ENGELLİLERİ UNUTMADI

TERMİNAL AMİRLİĞİ ENGELLİLERİ UNUTMADI
15 Mayıs 2015 - 0:02

Genel

10-17 Mayıs Engelliler Haftası kapsamında Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali Amirliği’nce düzenlenen etkinlikte Sevgi Özel Eğitim Uygulama Merkezi öğrencileri aileleri ile birlikte geldikleri etkinlikte gönüllerince eğlendi.
Terminal bahçesinde gerçekleşen etkinlikte engelli öğrenciler ve aileleri uçurtma uçurup, bolca oynayarak farklı bir gün yaşadı.
Terminal Amirliği personelinin hazırladığı öğle yemeği de ikram edilen öğrenciler ve aileleri engellilere gösterilen ilgiden duydukları memnuniyeti dile getirdi. Sevgi Özel Eğitim Uygulama Merkezi Müdürü Ahmet Hamdi Kılıç Terminal Amiri Fatih Diker’e gösterdikleri hassasiyetten ve ilgiden dolayı teşekkür etti.
Terminal Amiri Fatih Diker’de “Engelli çocuklarımız bizim için çok önemli onlar başımızın tacı ne mutlu ki bugün yüzlerini güldürüp farklı birgün yaşattırabildiysek. Aileleri ile birlikte geldiler en az çocuklarımız kadar onlara sahip ailelerinde böyle günlere herzaman ihtiyaçları var ve başımızın üzerinde yerleri var” dedi. LEVENT BAŞSAKA

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
GÜNLÜK HABER AKIŞI
İsmail Cankul Teşekkür Etti
GÜNLÜK HABER AKIŞI
ABD’de Salgın Alarmı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Pirus Zaferi Nedir?
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Aşkın Bilimsel Belirtileri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kediler neden hırlar

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.