Balıkesir Merhaba Gazetesi

TEŞKİLATIN BEYNİ PROFESYONEL

TEŞKİLATIN BEYNİ PROFESYONEL
02 Mart 2015 - 0:04

Genel

İl Başkanı Dinçer Orkan’ın teşkilatları organize etmesi ve yıllardır siyasetin içinde oluşu aday adayları tanıtım toplantısındaki başarısı ile birkez daha gündeme geldi.
Temayül yoklaması öncesinde geçtiğimiz Cuma akşamı gerçekleştirilen aday adayları tanıtım toplantısında vatandaşlar ve aday adayları buluştu. İl Başkanı Dinçer Orkan’ın programı baştan sona takip etmesi programın kusursuz ve eksiksiz tamamlanmasını sağladı.
AK Parti İl SKM Başkanı Ahmet Özen Divan başkanlığını yürütürken İl Kadın Kolları teşkilat Başkanı Kübra Bostan ve İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcı Ümit Ermiş divanda yer alan isimler oldu.
İl Başkanı Dinçer Orkan’ın açış konuşması ile başlayan adaya adaylığı tanıtım programında İl Başkanı Orkan şöyle konuştu:’ 7 Haziran da yapılacak olan seçimler için süreç bildiğiniz gibi hızlı bir şekilde devam etti. Aday adayı tanıtım toplantımız ve Pazar günü temayül, akabinde sandıklar ile ilgili bir toplantı olacak.7 Martta da mahalle teşkilatları ile ilgili toplantılarımız yapılacak. Hızlı, düzenli, herkesin birlik ve beraberlik içinde olduğu bir süreçte gerçekleşiyor. Yeni Türkiye ve yeni güç diyoruz. Bu sizlerin elinde ve bizlerin elinde bunu başarmamız içinde 350 milletvekili için mücadele edeceğimizi söylüyorduk. Ama Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan bu rakamı 400’e çıkardı. Buda demek ki bizim çalışmalarımızı iki katına,3katına çıkartmamız gerekir. Partimiz içinde bu birlik bu ahenk olduktan sonra Allah’ın izni ile Balıkesir olarak her zaman Ankara’nın gücünü, elini en iyi şekilde güçlendirecek biçimde hazırlık ve çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz.’ KAMİL AKYÜREK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.