Balıkesir Merhaba Gazetesi

THY Yolcularına Verdiği Seyahat Setlerini Yeniledi

THY Yolcularına Verdiği Seyahat Setlerini Yeniledi
10 Mayıs 2022 - 14:56

THY Yolcularına Verdiği Seyahat Setlerini Yeniledi

 

Türk Hava Yolları (THY), 8 saat ve üzerindeki uzun menzilli “business” uçuşlarında yolcularına sunduğu seyahat kitleri için “Coccinelle” ve “Hackett” markaları ile iş birliği anlaşması imzaladı.

 

Çanta Koleksiyonlarından Yeni Modaya

Bayrak taşıyıcı THY, 29 Nisan’dan itibaren 8 saat ve üzeri uzun menzilli business sınıfı uçuşlarında misafirlerine sunduğu seyahat kitleri için “Coccinelle” ve “Hackett” markaları ile iş birliği anlaşması imzaladı. THY, romantik ve feminen çanta koleksiyonları ile moda dünyasının trend markası Coccinelle’nin şık tasarımları ile kadın seyahat seti konseptine bambaşka bir hava kattı. Sportif ve stil sahibi erkeklerin simgesi haline gelen İngiliz lüks giyim markası Hackett’i de THY’nin ürün portföyüne eklendi.

THY’de Konfor setlerinde yenilik

Özel konsept ile sunulan konfor setleri, yüz kıvrımlarına uygun tasarlanan üç boyutlu göz bandı, hava geçirgenliği özelliği olan çorap, basıncı dengeleyen kulak tıkacı, diş fırçası, artırılmış florür miktarı ve geri dönüşümlü ambalajı ile diş macunu, saç tokası ve konfor setlerinde yer alan cilt bakım ürünlerinden oluşuyor.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.