EtkinlikEğitimGündem

Tıbbın Geleceği Bandırma’da Konuşuldu

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi, sağlık alanında önemli bir etkinliğe ev sahipliği yaparak nanoteknoloji ve biyomedikal uygulamaları konulu bir konferans düzenledi.

Tıbbın Geleceği Bandırma’da Konuşuldu

Tibbin Gelecegi Bandirmada Konusuldu 1
Tıbbın Geleceği Bandırma’Da Konuşuldu

Sağlık ve Biyoloji Alanları Konu Alındı

“Türkiye Yüzyılının Başında” seminer serisi çerçevesinde düzenlenen etkinlik, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu tarafından organize edildi. Prof. Dr. Fuat Sezgin Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen konferansa, Erciyes Üniversitesi’nden Prof. Dr. İsmail Öçsoy’un konuşmacı olarak katılımıyla büyük ilgi gösterildi. Panelde, nanoteknolojinin sağlık ve biyoloji alanlarındaki kullanımı üzerine önemli bilgilerin paylaşıldığı öğrenildi.

Tibbin Gelecegi Bandirmada Konusuldu 2

Konferansa Yoğun İlgi

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Feyzullah Temurtaş, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. İbrahim Tümen ve Bandırma Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Selçuk Baş’ın da katıldığı etkinlik, üniversite akademisyenleri ve öğrencilerinin yoğun ilgisiyle gerçekleşti. Konferans boyunca nanoteknolojinin tarihsel gelişimi ve tıp ile biyoloji alanlarına sunduğu olanaklar detaylı bir şekilde ele alındı.

Tibbin Gelecegi Bandirmada Konusuldu 3

Haber: Bülten

Balıkesir Moleküler Biyoloji ve Genetik Alanında Zirvede

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu