Balıkesir Merhaba Gazetesi

TMMOB Makina Mühendisleri BSO İle İşbirliği Protokolü İmzaladı

TMMOB Makina Mühendisleri BSO İle İşbirliği Protokolü İmzaladı
24 Ağustos 2022 - 13:53

TMMOB Makina Mühendisleri BSO İle İşbirliği Protokolü İmzaladı

 

TMMOB Makina Mühendisleri Odası Bursa Şubesi Balıkesir İl Temsilciliği başkanı Mehmet Oral, Yürütme kurulu üyeleri ile birlikte Balıkesir Sanayi Odası Başkanı Nazmi Yarış’ı ve BSO genel sekreteri Engin Akyüz’ü ziyaret etti.

 

FİKİR BİRLİĞİNE VARILDI

Yapılan görüşmede, Balıkesir Sanayisinin durumu ve her iki odanın da Balıkesir Sanayisi ve Balıkesir için ortak neler yapılabileceği konuşuldu. Özellikle de sanayide enerji verimliliği ve yeşil dönüşüm konularında işbirliği yapılarak, Balıkesir ve ülke sanayisinin bu konularda bilinçlendirilerek gerekli eğitim ve seminerlerin düzenlenmesi konusunda sözlü olarak fikir birliğine varıldı.

PROTOKOL İMZALANDI

İki kurum arasında “Basınçlı kap ve kaldırma makinalarının periyodik kontrollerinin Gerçekleştirilmesi” bedellerinin %25 indirimli yapılması ile ilgili protokol imzalandı. Bu Protokole göre, Balıkesir Sanayi Odası’na üye kuruluşlar, Makina Mühendisleri Odası’nın faaliyetleri içinde yer alan ve sanayi firmalarının envanterinde bulunan basınçlı kap ve kaldırma makinalarına her yıl yaptırmakla yükümlü olduğu bu hizmetten indirimli bir fiyat ve Makina Mühendisleri Odası’nın ciddiyeti ve güvenilirliği ile faydalanabilecekler. Haber: Yoldaş Kocaer

 

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.