Balıkesir Merhaba Gazetesi

Tolga Tosun “Özel Gereksinimli Bireyleri Önemsiyoruz”

Tolga Tosun “Özel Gereksinimli Bireyleri Önemsiyoruz”
18 Nisan 2022 - 15:56

Tolga Tosun “ Özel Gereksinimli Bireyleri Önemsiyoruz”

 

Bandırma Belediyesi iftar yemeğinde özel bireyler ve aileler ile bir araya geldi.Belediye Başkanı Tolga Tosun “Bandırma Belediyesi olarak bir hedefimiz var. Engeli olduğunu düşünen her özel birey şehirdeki tüm fiziki şartların iyileştirilmesi sonucu sosyal hayata dahil olabilsin, üretimde de yer alarak ekonomik hayata da dahil olabilsin, kültür-sanat-spor branşlarında da yer alabilsin istiyoruz ”dedi.

Fiziki Şartlar İyileşecek

Kur’an-ı Kerim tilavetinin okunmasıyla başlayan iftar yemeğinde, açılan oruçların ardından dualar edildi. İftar yemeğinde konuşan Belediye Başkanı Tolga Tosun; “Her fırsatta bir araya geldiğimiz, tüm engelleri yok etmek adına gönül birliği yaptığımız özel bireylerimiz ve değerli aileleriyle iftar sofrasında bir arada olmanın mutluluğunu yaşadık. Bandırma Belediyesi olarak bir hedefimiz var. Engeli olduğunu düşünen her özel birey şehirdeki tüm fiziki şartların iyileştirilmesi sonucu sosyal hayata dahil olabilsin, üretimde de yer alarak ekonomik hayata da dahil olabilsin, kültür-sanat-spor branşlarında da yer alabilsin istiyoruz ”dedi.

Bandırma Belediyesi Çalışıyor

Belediye Başkanı Tolga Tosun konuşmasında ayrıca, “ Bunu başarmak için de elimizden ne geliyorsa yapmaya çalışıyoruz. İftar yemeği buluşmamızda bizleri yalnız bırakmayan derneklerimize ve yönetimlerine, değerli özel bireylerimiz ve ailelerine çok teşekkür ediyorum” dedi. Bandırma Belediyesi’nin düzenlediği iftar yemeğine Bandırma Kaymakamı Engin Aksakal ve Jandarma Komutanı J. Bnb. Mahir Mavi, engelli derneklerinin başkanları ve yönetimleri, özel bireyler ve aileleri katıldı. Haber: Fatma Kara

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.