Balıkesir Merhaba Gazetesi

Toyota Plaza ALTAN’ın  “İlkbahara Hazırlık” Servis Kampanyası

Toyota Plaza ALTAN’ın  “İlkbahara Hazırlık” Servis Kampanyası
18 Şubat 2021 - 14:45

Toyota Plaza ALTAN’ın  “İlkbahara Hazırlık” Servis Kampanyası

Balıkesir’de hizmet veren Toyota Plaza ALTAN, otomobilleriyle “ilkbaharı hazırlıklı ve bakımlı” karşılamaları için kullanıcılarını avantajlarla dolu geleneksel “Servis Günleri” kampanyasından yararlanmaya davet ediyor.

31 Mart’a Kadar Sürecek Kampanya

Toyota sahiplerinin araçlarının bakımlarını indirimli olarak yaptırmaları için 15 Şubat’ta başlattığı “İlkbahara hazırlık servis kampanyası” 31 Mart’a kadar sürecek. Toyota Plaza ALTAN’daki kampanyada tüm Toyota modellerine ücretsiz check-up yapılırken, fren balata ve diskleri, silecekler, amortisörler ile debriyaj seti yüzde 25 indirimli olarak sunulacak.

Avantajlar Toyota Kullanıcılarını Bekliyor

Fırsatlarla dolu kampanya çerçevesinde, 3 yaş ve üzeri Toyota modellerinde Toyota orijinal motor yağı ve yağ filtresinde yüzde 20 indirim sağlanırken, tüm bakım işçiliklerde de yüzde 30’luk indirim Toyota Plaza ALTAN’da ilgilileri bekliyor. Toyota sahipleri indirim ve avantajlardan yararlanmak için servis randevularını online olarak da alabilecekler. Kampanya dahilindeki indirim ve avantajlardan yararlanmak isteyen Toyota kullanıcılarının ilkbahara bakımlı araçlarla girmeleri için yapmaları gereken tek şey otomobillerini Toyota Plaza ALTAN’a götürmeleri olacak.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.