Balıkesir Merhaba Gazetesi

Tozlu raflardan minik ellere

Tozlu raflardan minik ellere
22 Nisan 2015 - 0:02

Genel

Balıkesir Üniversitesi Radyo ve İletişim Topluluğu, ‘Tozlu Raflardan Minik Ellere 3’ kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında topluluk üyelerinin 2 farklı okul için çalışmalarını sürdürdüğü belirtildi.

Balıkesir Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren Radyo ve İletişim Topluluğu, ‘Tozlu Raflardan Minik Ellere 3’ kampanyası ile Van’daki Türk Eczacılar Birliği Ortaokulunda okuyan öğrenciler için 150 adet TEOG hazırlık kitabını gönderdi. Topluluk üyeleri şimdi de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda İvrindi Çiçekli İlkokulu’nda etkinlik gerçekleştireceğini açıkladı. Çocuklarla birlikte bayram kutlamalarına katılacak topluluk üyeleri, tüm fakülte ve yüksekokullarda toplanan kitap-kırtasiye malzemelerini, üniversitemiz giysi park tarafından temin edilen giysileri ve farklı yerlerden gelen eğitim-öğretim gereçlerini öğrencilere ulaştırılacağını bildirdi.

‘Tozlu Raflardan Minik Ellere 3’ kampanyasını Ziynet Sali, Atiye, Tuğba Yurt, Özlem Tekin, Doğukan Manço başta olmak birçok sanatçının da desteklediği belirtilirken, kampanyaya destek olmak isteyen vatandaşların fakülte ve yüksekokullarda bulunan kitap toplama kutularına ilkokul düzeyinde her türlü kitap, defter ve eğitim araç gereçlerini bırakabilecekleri vurgulandı. HABER MERKEZİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.