Balıkesir Merhaba Gazetesi

TŞOF: “ATAMIZIN İLKE VE İNKILAPLARINI İLELEBET YAŞATACAĞIZ”

TŞOF: “ATAMIZIN İLKE VE İNKILAPLARINI İLELEBET YAŞATACAĞIZ”
09 Kasım 2020 - 13:58

Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü’nde bir mesaj paylaştı.

 

“ÖZLEMLE ANIYORUZ”

 

Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü’nde bir mesaj paylaştı. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 82. Yıl dönümü vesilesiyle yazılı bir mesaj yayınlayan Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın mesajında şöyle kaydetti:
“Milli Mücadelenin önderi, Cumhuriyetimizin kurucusu Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk‘ü, ebediyete intikalinin 82. yıl dönümünde rahmetle ve şükranla anıyorum.

 

“ATATÜRK İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”

 

Bizler Atamızdan miras kalan Türkiye Cumhuriyeti’ni Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda ilelebet yaşatacak, onun düşünce ve fikirlerine geçmişte olduğu gibi her zaman sahip çıkacağız. Türkiye Cumhuriyeti’nin kalkınmasının yolu, Atamızın düşünce ve ilkelerinden geçmektedir. ‘Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyet ilelebet payidar kalacaktır’ diyen Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Türk milletine vasiyet niteliğindeki bu sözünü yerine getirmek ve ülkemizi muasır medeniyetler seviyesine çıkarmak için var gücümüzle çalışacağız”

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.