Balıkesir Merhaba Gazetesi

Türk Eğitim-Sen’den birlik ve beraberlik kahvaltısı

Türk Eğitim-Sen’den birlik ve beraberlik kahvaltısı
28 Nisan 2015 - 8:52

Genel

Türk Eğitim-Sen birlik ve beraberlik kahvaltılarını gerçekleştirmeye devam ediyor.

Türk Eğitim-Sen’in her yıl bayanlara özel düzenlediği birlik ve beraberlik kahvaltıları bu yıl da düzenlendi. Türk Eğitim-Sen Balıkesir 1 Nolu Şube Başkanı Yılmaz Kuran ve yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu birlik ve beraberlik gününde bayanları yalnız bırakmadı. Başkan Kuran kahvaltı öncesi yaptığı konuşmada “Her yıl düzenlediğimiz kahvaltı ve akşam yemekleri bu yıl da devam ediyor. Siz değerli arkadaşlarımızla bir araya gelmek ve birbirini tanımayan arkadaşları kaynaştırmak için bu etkinliği düzenliyoruz” dedi.

Kuran, 12 yıldan beri Balıkesir’de yetkili sendika olduklarını belirterek, “Arkadaşlarımıza elimizden geldiği kadar, sıkıntılı zamanlarında yanlarında olmaya çalışıyoruz.  Sizlerde bizlere destek vererek dik duruş sergilediniz ve yanlış yapılanlara engel olmak için bizlerin yanında oldunuz. Bunun için bugüne kadar sendikamıza destek veren bütün arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Türk Eğitim-Sen Balıkesir Kadınlar Kurulu Başkanı Dumru Kırfat ise “Sendikamızın çok değerli bayan üyeleri, birlik ve beraberlik kahvaltımıza hoş geldiniz” diyerek başladığı konuşmasında “Bu onurlu mücadelemizle bize her zaman destek olduğunuz, sağlam duruşunuzla bizim yanımızda olduğunuz için şansım ve yönetim kurulu adına çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. HABER MERKEZİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.