Balıkesir Merhaba Gazetesi

Türk İş Dünyası Semra Aman Akyürek’e “İyi Ki Varsın” Dedi

Türk İş Dünyası Semra Aman Akyürek’e “İyi Ki Varsın” Dedi
25 Aralık 2020 - 15:22

Türk İş Dünyası Semra Aman Akyürek’e “İyi Ki Varsın” Dedi

 

Türk İş Dünyası Semra Aman Akyürek’e “İyi Ki Varsın” Dedi. Balıkesir’in en etkili gazetesi olan Merhaba Gazetesi sahibi ve Balıkesir Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyet Başkanı Balıkesirli Semra Aman Akyürek Türk İş Dünyası haberlerini servis eden haber sitelerinde konul edildi. Balıkesir’in özelliklerine değinilen yazıda ayrıca Akyürek’in çalışmalarınada yer verildi. www.turkpatronlardunyasi.com -türkişdünyasıhaber  platformlarında ” İyi ki Varsın” isimli yazı dizine konuk edildi.

YAZI DİZİSİNE KONUK EDİLDİ

B. Merhaba Gazetesi Sahibi Balıkesirli Gazeteci Yazar Semra Aman Akyürek Türk İş Dünyası haberlerini servis eden türkişdünyasıhaberleri.com isimli online haber platformu manşetlerine konu oldu. Online haber platformu “İyi ki Varsın” yazı dizisine konuk edilen Semra Aman Akyürek Balıkesir’in medya ve basın sektöründe gösterdiği başarılara yer verildi. Habercilik ve haber sunumu alanına STK’larla ilişkilerinde fark yaratması nedeniyle “İyi ki Varsın” denildi.

“İYİ Kİ VARSIN ”DENİLDİ

İyi ki Varsın yazı dizisinde, Gazete Merhaba Sahibi Balıkesirli Gazeteci ve Yazar Semra Aman Akyürek’e kişisel yaşamından kariyerine kadar birçok konuda yer verilirken yazı dizisini sürdüren Levent Kandemir Akyürek’e dair şöyle kaydetti:

“Ülkesine olan sevdası bitip tükenmek bilmeyen çalışma azmi, akademisyen düşünebilen, Medya dan ,iletişime ,TV haberciliğinden medyanın her alanında tüm STK larına sunduğu ezber bozan gelişim çözümleri , danışmanlık hizmetleri ve takdire şayan yardımsever kişiliği ile sosyal lider olması ve bu bağlamda toplumda saygın iş kadını unvanı , sağduyusu ve göreceli davranışları ile İyi ki varsın Semra Aman Akyürek diyorum.”

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.