Balıkesir Merhaba Gazetesi

“Türkiye Değişim Partisi’nde Uyumak Yok”

“Türkiye Değişim Partisi’nde Uyumak Yok”
21 Mayıs 2021 - 15:31

“Türkiye Değişim Partisi’nde Uyumak Yok”

TDP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Demir, ülkenin ve gençlerin önünü açacaklarını söyledi.

Türkiye Değişim Partisi olarak, iktidara geldiklerinde gençlere yönelik birçok çalışma ve ayrıca yeniliklerin olacağını, ücretsiz internet sağlayacaklarını ifade eden Demir, “ Kredi ve Yurtlar Kurumu’nun ismini ‘Öğrenci Ağırlama Merkezi’ olarak değiştireceğiz. Gençlerin, teknolojik imkânlardan daha fazla yararlanması ve genç işsizliğine çözüm olmak için çalışacağız, Türkiye Değişim Partisi olarak ülkenin ve gençlerin önünü açacağız” diye konuştu.

Türkiye Değişim Partisi olarak gençlere ve eğitime büyük önem verdiğini söyleyen Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Demir, ayrıca iktidara gelmeleri halinde gençler için parti olarak yapacaklarını açıkladı.

“BU ÜLKENİN GELECEĞİ, GENÇLER SAYESİNDE PARLAK OLACAK”

Demir,” Bu ülkenin geleceği gençler, değişimi sizler sağlayacaksınız. Bugün gençlere baktığımızda olumsuz bir tablo ile karşılaşıyoruz.  Gençlerin çoğu iş bulamıyor. Üniversiteye giden gençlerimiz ne yazık ki teknolojiden yeteri kadar yararlanamıyorlar. Ekonomik nedenlerle internet bağlantısı kuramayan, gençlerimiz var. TDP iktidarında gençlerimize söz veriyoruz. Üniversiteyi bitirene kadar bütün teknolojik araçlardan ücretsiz olarak yararlanacaksınız” ifadelerinde bulundular.

Üniversite gençliğinin, bu ülkenin geleceği olduğu söyleyen Demir, gençlere seslendi, ”Çalışın, çabalayın ve bu ülkenin gelişmesine, güçlenmesine katkıda bulundular. İşçi gençlerimiz var, köylü gençlerimiz var, bir de işsiz gençlerimiz var. Gençlere söz veriyoruz. Hepiniz işe girene kadar, ayrıca Türkiye Değişim Partisi’nde uyumak yok. Azimli ve gayretli bir şekilde çalışacağız. Ülkemizin önünü ve ayrıca sizin önünüzü Türkiye Değişim Partisi açacak.”

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.