Etkinlikİlçe HaberleriSpor

Türkiye KAYO Motokros Şampiyonası Gönen’de Başlıyor

"Adrenalinin Merkezinde Heyecanı Yakala!" sloganıyla düzenlenen Türkiye KAYO Motokros Şampiyonası, 6-7 Temmuz tarihlerinde Gönen'de başlıyor!

Türkiye KAYO Motokros Şampiyonası Gönen’de Başlıyor

Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, 6-7 Temmuz tarihlerinde Gönen ilçesindeki Şakir Şenkalaycı Motokros Parkuru’nda gerçekleştirilecek Türkiye KAYO Motokros Şampiyonası’nı duyurdu.

“Adrenalinin Merkezinde Heyecanı Yakala!” sloganıyla düzenlenen bu şampiyona, tüm sporseverleri heyecan dolu anlar yaşamaya davet ediyor. Şampiyonaya katılacak yarışmacılar, nefes kesen mücadelelere sahne olacak bu parkurda kıyasıya rekabet edecek.

Türkiye Kayo Motokros Şampiyonası Gönen'De Başlıyor
Gönen’De Adrenalin Zirvesi Yaşanacak

Motokros Yarışları Nedir?

Motokros, özel olarak tasarlanmış off-road parkurlarda yapılan bir motosiklet yarışıdır. Bu yarışlar, doğal ve yapay engellerle dolu zorlu parkurlarda gerçekleştirilir. Ayrıca parkurlar genellikle toprak, çamur, kum gibi yüzeylerden oluşur ve sürücülerin manevra kabiliyetini sınar.

Motokros Tutkunları Gönen’de Buluşuyor

Motokros şampiyonası 1. ayak yarışının ardından Türkiye Kayo Motokros Şampiyonası 2. Ayak Yarışı Balıkesir’in Gönen ilçesinde 6 Temmuz’da başlayıp 7 Temmuz’da sona erecek

Yer: Gönen Şakir Şenkalaycı Parkuru

Tarih: 6-7 Temmuz 2024

Katılım tamamen ücretsizdir.

Türkiye Kayo Motokros Şampiyonası Gönen'De Başlıyor
“Adrenalinin Merkezinde Heyecanı Yakala!”

Haber: Bülten

Balıkesir’de ‘Bioderma Pro Beach Tour’ Başlıyor

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu